"Bitės GSM" vadovai ragina kurti telekomunikacijų rinkos reguliavimo agentūrą

 (4)
Tai dienraščiui "Respublika" teigė mobiliojo ryšio operatoriaus "Bitė GSM" vadovai.

Pasak jų, telekomunikacijų rinkos agentūra padėtų nešališkai išspręsti įvairias šiuo metu susikaupusias problemas, viena kurių yra ir ginčas dėl trečiosios GSM standarto licencijos išdavimo, padėtų išspręsti iškylančius nesutarimus su "Lietuvos telekomu".

Mobiliojo ryšio operatoriai "Bitė GSM" ir "Omnitel" Aukštesniajam teismui yra pateikę skundą dėl tariamai neteisėtų Susisiekimo ministerijos veiksmų skelbiant konkursą GSM 900 MHz dažnio licencijai gauti.

Pasak bendrovių, Susisiekimo ministerija, neleisdama šiame konkurse dalyvauti jau turinčioms šias licencijas "Omnitel" ir "Bitei GSM", pažeidžia Konkurencijos įstatymą.

Įsteigti nepriklausomą telekomunikacijų reguliavimo agentūrą numatyta 1998 metais priimtame Telekomunikacijų įstatyme. Panašios institucijos veikia daugelyje Europos Sąjungos šalių.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Vilniuje vyks pirmasis tarptautinis Lietuvos oro transporto forumas

Antradienį Vilniuje, „Crowne Plaza“ viešbučio konferencijų salėje, vyks pirmasis tarptautinis Lietuvos oro transporto forumas, kuriame rengiasi dalyvauti iki 200 Lietuvos oro transporto politikos ir priežiūros institucijų, šalies bei užsienio transporto ir logistikos, verslo bei finansų konsultacijų ir paslaugų įmonių vadovų ir atstovų. Forumo dalyvius sveikins susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius.

D. Tuskas: ES ir Kanada tebemano, kad susitikimas dėl prekybos tebėra įmanomas (2)

Europos Sąjungos prezidentas Donaldas Tuskas pareiškė, kad jo ir Kanados premjero Justino Trudeau susitikimas, per kurį turi būti pasirašyta istorinė Bendrijos ir Otavos prekybos sutartis, gali įvykti kaip planuota - ketvirtadienį, nors šio pakto dar nėra pasirašiusi Belgija.

T.Povilauskas: derybose dėl koalicijos „valstiečiai“ turės švelninti pozicijas (1)

Rinkimus laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga derėdamasi dėl koalicijos su kitomis partijomis turės sušvelninti savo poziciją dėl valstybės kišimosi į privatų verslą, sako SEB banko vyriausiasis analitikas Tadas Povilauskas, rašo „Verslo žinios“.

Užkarpatės regione investuoja ir Lietuvos verslininkai (1)

Užkarpatės regiono finansų ir ekonomikos sostinėje Mukačevėje veikia ir lietuviško kapitalo įmonių. Į gamyklą šioje Ukrainos vietoje investavę Lietuvos tekstilininkai sako, kad jau ir čia trūksta kvalifikuotos darbo jėgos. Norėdami darbuotojus išlaikyti, darbdaviai nemokamai juos vežioja ir maitina.

Emigrantai pristabdė perlaidas po svaro nuvertėjimo (26)

Prekes ir paslaugas į Jungtinę Karalystę eksportuojančios Lietuvos bendrovės, svarais sterlingų atlyginimus ten gaunantys emigrantai ir jų perlaidų Lietuvoje laukiantys giminaičiai – visi jie stebi, kas toliau dėsis su svaro kursu.