Baltijos šalių biržos atidarė bendrą interneto tinklapį

 (1)
Lietuvos, Latvijos ir Estijos vertybinių popierių biržos atidarė bendrą interneto tinklapį "www.baltic-exchanges.com".
Apie tai pranešama antradienį Vilniaus, Rygos ir Talino vertybinių popierių biržų išplatintame bendrame pranešime spaudai.

Vertybinių popierių biržų tinklapyje pateikiama bendra informacija apie Baltijos šalių kapitalo rinkas, bendro likvidžiausių Baltijos šalių akcijų prekybos sąrašo "Baltic List" įmones, Baltijos šalių vertybinių popierių biržas bei jų bendradarbiavimo projektą.

Tinklapyje taip pat galima stebėti prekybą "Baltic List" listinguojamų įmonių akcijomis realiame laike. Tinklapyje taip pat bus skelbiami "Baltic List" akcijų prekybos indeksai.

Pasak Nacionalinės vertybinių popierių biržos Rinkodaros ir analizės departamento vyriausiojo analitiko Tomo Kliučiaus, tikriausiai bus skelbiami "Baltic List" įmonių akcijų kapitalizacijos ir kainų indeksai.

Anot jo, indeksai turėtų būti pradėti skelbti dar šių metų pirmąjį pusmetį - iki birželio 30 dienos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Užkarpatės regione investuoja ir Lietuvos verslininkai

Užkarpatės regiono finansų ir ekonomikos sostinėje Mukačevėje veikia ir lietuviško kapitalo įmonių. Į gamyklą šioje Ukrainos vietoje investavę Lietuvos tekstilininkai sako, kad jau ir čia trūksta kvalifikuotos darbo jėgos. Norėdami darbuotojus išlaikyti, darbdaviai nemokamai juos vežioja ir maitina.

Emigrantai pristabdė perlaidas po svaro nuvertėjimo (25)

Prekes ir paslaugas į Jungtinę Karalystę eksportuojančios Lietuvos bendrovės, svarais sterlingų atlyginimus ten gaunantys emigrantai ir jų perlaidų Lietuvoje laukiantys giminaičiai – visi jie stebi, kas toliau dėsis su svaro kursu.

Belgijos premjeras sako negalįs pasirašyti ES ir Kanados laisvosios prekybos sutarties (18)

Belgija negali užbaigti istorinės Europos Sąjungos ir Kanados laisvosios prekybos sutarties pasirašymo po to, kai Valonijos ir kitų šalies regionų administracijos atsisakė uždegti žalią šviesą federalinei vyriausybei, pirmadienį pareiškė ministras pirmininkas Charles'is Michelis.

Kokia juoda katė prabėgo tarp S. Jakeliūno ir A. Butkevičiaus (154)

Deryboms dėl galimos koalicijos su socialdemokratais vadovauti ketinantis ekonomistas Stasys Jakeliūnas sako, kad neįsivaizduoja galimybės kalbėtis su premjeru Algirdu Butkevičiumi. „Manau, jis taip pat“, – priduria valstiečių ir žaliųjų kandidatas į finansų ministrus.

Tvyrant nežiniai dėl „Brexit“, prancūzai britų bankus vilioja į Paryžių (1)

Londone įsikūrę tarptautiniai bankai rengiasi jau kitais metais perkelti dalį savo operacijų į kitas šalis, teigia įtakingas bankų atstovas.