Keisis „Vikingų loto“

 (27)
Šį trečiadienį – paskutinė proga išmėginti sėkmę senojo formato „Vikingų loto“ žaidime.
Vikingų loto
© DELFI

Jau nuo ketvirtadienio laukia pokyčiai – loterija atsinaujins ne tik vizualiai, bet ir keis žaidimo pobūdį, rašoma pranešime spaudai.

Skelbiama, kad keisis kamuoliukų riedėjimo tvarka. Bus ridenami 6 pagrindiniai skaičiai ir 1 Vikingo skaičius.

Tai lems dažnesnius laimėjimus, kadangi padaugės prizų kategorijų. Dabar yra 8, o nuo šio ketvirtadienio lauks 10 kategorijų.

Minimalų prizą bus galima laimėti atspėjus du pagrindinius skaičius. Žaidimo Aukso puodas bus didesnis, augs greičiau, jį bus galima laimėti kiekvieno žaidimo metu.

Aukso puodas nebus mažesnis nei 3 mln. Eur.

Šiuo metu galiojančiose žaidimo taisyklėse nurodoma, kad žaidime aštuonių šalių žaidėjai varžosi dėl bendro Aukso puodo ir Didžiojo prizo. Fiksuoto dydžio nei aukso puodas, nei didysis prizas neturi – jie auga tol, kol kas nors juos laimi.

Nuo 2015-ųjų „Vikingų loto“ žaidime šalia kitų įsteigtas naujas, tik Lietuvos žaidėjams skirtas augantis Auksinis prizas.

Auksinį prizą galima laimėti atspėjus 5 pagrindinius ir vieną papildomą skaičių, kai to vakaro lošime tarp šešių pagrindinių kamuoliukų išrieda auksinis skaičius. Auksinis prizas niekada nebūna mažesnis kaip 100 tūkst. eurų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Mano eurai

Senienų turguje už skatikus britė įsigijo brangenybę (24)

Sendaikčių turguje moteris už kelis svarus sterlingus įsigijo žiedą, kuris vertas šimtus tūkstančių daugiau, skelbia BBC.

Paslaugas su kvitais siūloma leisti auklėms, namų ūkio darbams (17)

Nuo kitų metų dirbti su kvitais siūloma leisti ne tik žemės ūkyje ir miškininkystėje, bet ir namų ūkyje, pavyzdžiui, valant namus, prižiūrint vaikus ar neįgaliuosius, tvarkant teritorijas, prižiūrint sodus ir daržus.

Keisis „Vikingų loto“ (27)

Šį trečiadienį – paskutinė proga išmėginti sėkmę senojo formato „Vikingų loto“ žaidime.

Nuo liepos minimalus atlyginimas – tik už nekvalifikuotą darbą (289)

Nuo liepos darbdaviai minimalią mėnesinę algą galės mokėti tik už nekvalifikuotą darbą.

Apsipirkti nebūtinai į Lenkiją: patikrino kainas Baltarusijoje (295)

Lenkija Lietuvos gyventojams ir toliau išlieka populiaria vieta apsipirkti, tiesa, iš Rytų Lietuvos ten toloka važiuoti, rašo ru.delfi.lt.