Popmuzikos gerbėjai labiausiai norėtų susitikinėti su Williamsu ir Minogue

Popmuzikos gerbėjos labiausiai norėtų susitikinėti su Robbie Williamsu (Robiu Viljamsu), o gerbėjai - su Kylie Minogue (Kaili Minoug).
Seksualioji pora geidžiamiausių žvaigždžių sąrašo viršuje atsidūrė "įveikusi" ritmenbliuzo sensaciją Craigą Davidą (Kreigą Deividą) ir jaunas dainininkes Billie Piper (Bili Paiper) ir Britney Spears (Britni Spirs).

R. Williamsas ir K. Minogue, kurie kartu dainavo jo naujajam albumui ir kurie neslepia abipusių simpatijų, taip pat galėtų būti ideali pora, mano gerbėjai, kurių apklausa atlikta internete.

Robbie Williams
Robbie Williams

Moterys R. Williamsą geriausiai įvertino neatsižvelgdamos į jo trumpalaikius romanus, tokius, kaip su Nicole Appleton (Nikol Aplton) ir Anna Friel (Ana Frel). C. Davidas liko antrasis, Ronanas Keatingas (Ronanas Kitingas) - trečiasis, o Jonas Bon Jovi (Džonas Bon Džovis) - ketvirtasis.

Vyrai po K. Minogue antrąja rinktųsi B. Spears, trečiąja - B. Piper, o ketvirtąja - Christine Aguilerą (Kristin Agilerą).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Į Palangą renkasi Lietuvos rinktinės krepšininkai: kai kuriuos lydi šeimos, kiti atvyksta vieni

Penktadienį į pajūrį atvykę Lietuvos krepšinio rinktinės krepšininkai atrodė apsipalaidavę ir linksmai nusiteikę. Žinomus vyrus į pasiruošimo čempionatui stovyklą lydėjo žmonos, gyvenimo draugės ir vaikai. Tačiau kai kurie jų Palangą pasiekė vieni.

Vilniuje susituokė D. Gnedinas ir A. Sunklodaitė

Penktadienio popietę sostinėje aukso žiedus sumainė kompozitorius Deividas Gnedinas ir aktorė bei režisierė Agnė Sunklodaitė.

Po metus trukusio gydymo A. Janonis pagaliau džiaugiasi holivudine šypsena (7)

Praėjusią vasarą dainininkui, muzikinių projektų dalyviui Audriui Janoniui buvo pradėtas ortodontinis dantų gydymas. Nepraėjus nė metams Audriui buvo nuimti breketai ir šiandien atlikėjas džiaugiasi savo išvaizda. Plačiau apie gydymą, kuris truko trumpiau, nei buvo prognozuota, bei emocijas nuėmus kabes A. Janonis sutiko papasakoti interviu.

Graikijoje tuokiasi Š. Jasikevičius ir A. Douka (165)

Nors jiedu ir iki šiol atrodė kaip vyras ir žmona, įteisinti santykius bei prisiekti meilę liudininkų akivaizdoje susiruošė tik dabar. Penktadienį, po 8 metų draugystės, lydimi savo dviejų paaugusių vaikų, Graikijoje tuokiasi Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius (41) ir Anna Douka (32). Žinią DELFI patvirtino „Žalgirio“ komunikacijos direktorius A. Kiveris.

E. Dragūnas neslepia jausmų mylimajai (86)

Neseniai su ilgamete mylimąja Eleonora Sebrova išsiskyręs Egidijus Dragūnas neslepia jausmų naujai savo merginai Kotrynai Kozlovaitei.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.