Pirmasis vinilinis "Foje" albumas parduotas už keturženklę sumąsužinok, kiek aukcione paklojo dosnusis pirkėjas

 (48)
Advokatų kontora "Borenius" ragina verslo atstovus prisidėti prie savižudybių prevencijos. Ketvirtadienio vakarą teisininkai pakvietė į specialų aukcioną, kuriam savo asmeninius daiktus paaukojo žinomi Lietuvos žmonės. Tarp jų buvo ir dainininkas Andrius Mamontovas.
Pirmasis vinilinis "Foje" albumas
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Atlikėjas aukcionui pasiūlė legendinės grupės "Foje" albumą, išleistą Varšuvoje dar 1989-aisiais vinilinės plokštelės pavidalu. Pradinė plokštelės kaina buvo 500 litų. Aukciono dalyviai ją pakėlė iki 3 tūkst. litų.

Asmeninius daiktus aukcionui dovanojo taip pat ir Nomeda Marčėnaitė, Marijonas Mikutavičius, Dalia Michelevičiūtė, Donatas Katkus, Daina Gudzinevičiūtė ir kiti.

N. Marčėnaitė aukcionui dovanojo savo keramikos darbą - lėkštę, ji parduota už 1200 litų, M. Mikutavičius - krepšinio kamuolį ir kompaktinę plokštelę. Dainininko daiktai aukcione parduoti už 3300 litų. D. Michelevičiūtė aukcionui skyrė kompaktinę plokštelę su eilėmis, ji parduota už 1200 litų. D. Kataus batuta, kompaktinė plokštelė ir knyga aukciono dalyviui atiteko už 1200, D. Gudzinevičiūtės Olimpiniai marškinėliai su Lietuvos simbolika ir autografu - už 700 litų.

Aukciono metu surinktos lėšos bus skirtos emocinės paramos fondui „Jaunimo linija“, kurios savanoriai suteikia vilties ir pasitikėjimo gyvenimo rūpesčių prislėgtiems žmonėms.

Renginio akimirkos – DELFI nuotraukų galerijoje:

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Internete plinta „Olialia“ vaizdo įrašas: internautai juokiasi iš garsių damų anglų kalbos žinių (51)

Prekės ženklui „Olialia“ skinantis kelią į Indijos rinką, internetinėje erdvėje netrūksta reklaminių vaizdo įrašų. Štai, naujausiame klipe grupės „OMG“ narės kviečia pasižvalgyti po 18 mln. eurų vertės jachtą. Tiesa, internautų dėmesį patraukė ne prabangi vandens transporto priemonė, o garsių damų anglų kalbos žinios.

Trūko kantrybė: apie J. Statkevičiaus skolas teismas paskelbė viešai (65)

Lietuvos drabužių dizaineriui Juozui Statkevičiui – nemalonumai: ilgą laiką jo ieškoję, bet taip ir nesuradę teisėjai nutarė viešai paskelbti, kad kostiumų dailininkas yra skolingas komunalinių paslaugų bendrovei.

JAV milijonieriumi prisistatantis A. Perezas pasipiršo 16-metei išrinktajai (65)

Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenantis verslininkas Aaronas Perezas (28 m.) ir jo 12 metų jaunesnė mylimoji Urtė nusprendė susieti savo gyvenimą ilgam. A. Perezas paprašė mylimosios rankos, o ši ištarė „taip“. Milijonierius padovanojo sužadėtuvių žiedą už daugiau nei 30 tūkstančių JAV dolerių, rašoma pranešime spaudai.

Garsūs kauniečiai šiltą sekmadienio vakarą šventė vasaros terasos atidaryme (51)

Prieš pusę metų Kaune pradėjęs veikti restoranas „Floros simfonija“ jau tapo vienu mėgiamiausiu mieste, rašoma pranešime spaudai. Čia savo asmenines šventes ne kartą minėjo žinomi sportininkai, kultūros veikėjai, verslininkai, pramogų pasaulio atstovai.

Garsūs pramogų pasaulio vyrai įvertino A. Jablonskytės sukurtą projektą (10)

Vėlų penktadienio vakarą Vilniuje buvo pristatytas Austėjos Jablonskytės projektas, kuriame įamžintas garsių Lietuvos vyrų stilius.
OKT teatras

DUGNE
2017 gegužės 22 d. 19.00 val.

TERAPIJOS premjera!
2017 gegužės 24 d. 19.00 val.
Kaip žemiausios kastos tarnautojas, rodos, net nepastebimas žmogus staiga gali tapti visa griaunančia, pavojinga visuomenei jėga? Atsakymo į šį klausimą ieško režisierius Oskaras Koršunovas, jau šį vakarą (gegužės 16 d.) kartu su aktoriumi Eimantu Pakalka pristatantis monospektaklį pagal ukrainiečių klasiko Nikolajaus Gogolio apysaką „Pamišėlio užrašai“. XIX-ame amžiuje parašyta apysaka XXI-ojo amžiaus pradžioje vėl skamba kaip niekad aktualiai.
O. Koršunovo premjera „Pamišėlis“ – apie nenorą taikstytis su normalumo fašizmu
2017 gegužės 16 d.