Madonnos dukra bus talentingiausia dainininkė

 (3)
Antrojo kūdikio besilaukianti Madonna pranašauja savo pirmagimei Lourdes neblogą ateitį: dainininkė teigia, kad dukrelė taps talentingiausia dainininke pasaulyje. Su britų režisieriumi Guy'i Ritchie'u ("Lok, stok arba šauk") draugaujančią atlikėją stebina įgimtas Lourdes talentas.
"Ji puiki dainininkė ir šokėja, - tvirtino išdidi mamytė, - iš karto įsimena dainų žodžius ir juos pakartoja. Tai neįtikėtina. Jai patinka "Spice Girls", Mary J Blige ir mano dainos".

Tiesa, vienas dalykas žymiąją dainininkę išties neramina: griežtas auklėjimas palieka ir šalutinį poveikį - jos dukrelė per daug mandagi. Madonna savo trejų metų atžalą mokė gerų manierų, tačiau ji nė sapnuot nesapnavo, kad mažoji taip rimtai priims jos pamokas.

"Mažiausiai, ko norėjau - tai užauginti įžūlybę, viliausi, kad visuomenėje ji bus taktiška ir mokės gerų manierų, - pasakojo hito "Ray Of Light" atlikėja. - Bet kartais ji mane išties juokina. Neseniai ploviau jos plaukus ir paklausiau, ar reikia perskalauti juos kondicionieriumi. Ji man atsakė: "Ne, mamyte, bet ačiū, kad paklausei". Kiekvienąkart man paklausus, ji būtent taip ir atsako. Tada pamanau: "Dieve, ir ko ji šiandien taip neriasi iš kailio?"

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Bendrasis pagalbos centras apie J. Sadauskienės nepasitenkinimą jų operatorės darbu: ji pareigas atliko tinkamai (4)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu 112, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti ir apie tai nusprendė papasakoti savo paskyroje feisbuke. Tačiau Bendrojo pagalbos centro (BPC) atstovai tikina, jog surado duomenų bazėje J. Sadauskienės pokalbio su BPC operatore įrašą ir operatorė savo pareigas atliko tinkamai.

Maskvoje viešintis E. Dragūnas provokuoja: pozavo su sovietine simbolika dekoruota kepure (280)

Ryškiausias ir skandalingiausias Lietuvos atlikėjas Egidijus Dragūnas (40 m.) šiuo metu vieši Rusijos sostinėje Maskvoje. Kremlių aplankiusi Lietuvos žvaigždė socialiniuose tinkluose viešina savo viešnagės nuotraukas ir nebijodamas gerbėjų reakcijos dalijasi nuotraukomis su sovietine simbolika.

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (41)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.

Kauno klube – J. Leonavičiūtė ir neregėtai nuodėmingas fetišo vakarėlis (82)

Vakar „Taboo“ klube vyko mistiniu pavadinimu „Fetišo kambarys 1887“ renginys. Vakarėlis, apie kurį sklando legendos, apkalbos ir prieštaringos nuomonės, šį kartą vėl sudrebino miestą.

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (679)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.