Japonijoje bus demonstruojamas Marilyn Monroe perlų vėrinys

Tikimasi, kad tūkstančiai smalsuolių suplūs į parodą, kurioje bus demonstruojamas Joe Di Maggio Marilyn Monroe 1954-aisiais jų medaus mėnesio Japonijoje metu padovanotas perlų vėrinys.
"Šis 40 centimetrų ilgio vėrinys tikrai priklausė Marilyn," teigė Tatsuo Inoue, šį perlų vėrinį pagaminusios kompanijos "K.Mikimoto and Co. Ltd." Atstovas, prisipažindamas, kad visuomenė labai susidomėjo būsima paroda.

Vėrinys bus demonstruojamas kompanijos būstinėje Mikimoto Perlų saloje gegužės 3-10 bei rugpjūčio 3-31 dienomis.

Nors įėjimas į parodą kainuos 14 dolerių, tačiau kompanijos vadovas tikisi sulaukti apie 15 000 lankytojų gegužę ir 40 000 smalsuolių rugpjūtį.

Marilyn Monroe

Anot kompanijos atstovų, DiMaggio, vienas iš geriausių visų laikų beisbolo žaidėjų, šį 39 perlų vėrinį savo žmonai pirko Tokijuje esančioje Mikimoto parduotuvėje.

Marilyn Monroe nešiojo šį vėrinį net ir po skyrybų su DiMaggio, o savo draugams prisipažindavo: "Šis vėrinys man primena senus gerus laikus." Vėliau kino dievaitė Kalėdų proga padovanojo jį savo draugei Paulai Strasberg.

"Šis vėrinys buvo vienas iš nedaugelio kokybiškų juvelyrinių dirbinių, priklausiusių Marilyn. Visa kita buvo tik kostiumai," rašė Susana laiške, kurį savo reklaminiame skelbime panaudojo k.Mikimoto kompanija.

1998-aisiai Monroe priklausiusį vėrinį įsigijo Mikimoto atstovas JAV. Šiuo metu galima įsigyti ir garsiojo vėrinio kopiją, kuri kainuoja 9 260 dolerių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Mergvakarį Rygoje atšventusi G. Lebedeva: tai buvo pasakiška diena (7)

Buvusi merginų muzikinės grupės „Kitokios" narė, o dabar sporto trenerė Greta Lebedeva šeštadienį su geriausiomis draugėmis atšventė mergvakarį. Vestuvėms besiruošianti žinoma moteris su bičiulėmis išsiruošė į Rygą, kur šventė ispanišku ritmu.

„Golden Parazyth“: Vilnius tampa išlepusiu nuobodyla (6)

Koncertų metų Vilniuje prie sienų kartais stoviniuoja snobai hipsteriai, žmonės nenori eiti ten, kur reikia mokėti – miestas tampa išlepusiu nuoboda. Taip LRT RADIJUI sako grupės „Golden Parazyth" narys Giedrius Širka. Kaip teigia kitas grupės narys Aurimas Vilkišius, taip yra ir dėl itin didelės pasiūlos: „Pagal tai, ką gauname, kokie užsienio atlikėjai atvyksta, Vilnius panašus į kitus didžiuosius Europos miestus."

Mėgstamiausi žinomų moterų bikiniai: puošti pačių rankomis, nerti ar pirkti prieš daugybę metų (3)

Margus, vienspalvius, dryžuotus, vienos dalies ar rankų darbo bikinius šiai vasarai pasirinkusios žinomos šalies moterys vienbalsiu tikina, jog svarbiausia – patogumas. Ir nors visos DELFI pašnekovės maudymosi kostiumėlius kolekcionuoja, paprašytos parodyti mėgstamiausią ilgai negalvoja ir iš spintos ištraukia tą, kuris mieliausias širdžiai.

Po 12 metų R. Mikelkevičiūtė su vyru susituokė ir bažnyčioje (225)

Žinoma televizijos laidų vedėja ir žurnalistė Rūta Mikelkevičiūtė šiltą šeštadienio pavakarę Vilniaus Šv. Kryžiaus bažnyčioje prisiekė amžiną meilę savo vyrui Rolandui Remeikiui, praneša zmones.lt.

Paviešinti Š. Jasikevičiaus vestuvių Graikijoje kadrai (50)

Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.