Japonijoje bus demonstruojamas Marilyn Monroe perlų vėrinys

Tikimasi, kad tūkstančiai smalsuolių suplūs į parodą, kurioje bus demonstruojamas Joe Di Maggio Marilyn Monroe 1954-aisiais jų medaus mėnesio Japonijoje metu padovanotas perlų vėrinys.
"Šis 40 centimetrų ilgio vėrinys tikrai priklausė Marilyn," teigė Tatsuo Inoue, šį perlų vėrinį pagaminusios kompanijos "K.Mikimoto and Co. Ltd." Atstovas, prisipažindamas, kad visuomenė labai susidomėjo būsima paroda.

Vėrinys bus demonstruojamas kompanijos būstinėje Mikimoto Perlų saloje gegužės 3-10 bei rugpjūčio 3-31 dienomis.

Nors įėjimas į parodą kainuos 14 dolerių, tačiau kompanijos vadovas tikisi sulaukti apie 15 000 lankytojų gegužę ir 40 000 smalsuolių rugpjūtį.

Marilyn Monroe

Anot kompanijos atstovų, DiMaggio, vienas iš geriausių visų laikų beisbolo žaidėjų, šį 39 perlų vėrinį savo žmonai pirko Tokijuje esančioje Mikimoto parduotuvėje.

Marilyn Monroe nešiojo šį vėrinį net ir po skyrybų su DiMaggio, o savo draugams prisipažindavo: "Šis vėrinys man primena senus gerus laikus." Vėliau kino dievaitė Kalėdų proga padovanojo jį savo draugei Paulai Strasberg.

"Šis vėrinys buvo vienas iš nedaugelio kokybiškų juvelyrinių dirbinių, priklausiusių Marilyn. Visa kita buvo tik kostiumai," rašė Susana laiške, kurį savo reklaminiame skelbime panaudojo k.Mikimoto kompanija.

1998-aisiai Monroe priklausiusį vėrinį įsigijo Mikimoto atstovas JAV. Šiuo metu galima įsigyti ir garsiojo vėrinio kopiją, kuri kainuoja 9 260 dolerių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (187)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.

Kauno klube – J. Leonavičiūtė ir neregėtai nuodėmingas fetišo vakarėlis (71)

Vakar „Taboo“ klube vyko mistiniu pavadinimu „Fetišo kambarys 1887“ renginys. Vakarėlis, apie kurį sklando legendos, apkalbos ir prieštaringos nuomonės, šį kartą vėl sudrebino miestą.

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (754)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.

I. Stonkuvienė: negaliu suprasti moterų, kurios, prabėgus savaitei po gimdymo, spraudžiasi į korsetą (86)

Indrė Stonkuvienė – moteris-raketa. Bent jau taip atrodo, išgirdus kiek veiklos ji turi ir bandant suprasti, kaip viską suspėja. Aktorė, televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų žvaigždė, humoristė, stilistė, mama, žmona, nuomonės formuotoja, bendradarbiaujanti su įvairiausių projektų kūrėjais... Galima vardinti ir vardinti. Su masių širdis užkariavusia, pozityvumu spinduliuojančia, iš savęs ir visuomenės stereotipų pasijuokti nebijančia Indre kalbamės apie tai, ką ji mėgsta labiausiai.

D. Bunkaus sužadėtinė V. Siegel imasi verslo: gal pasiseks, o gal ir ne (196)

Danieliaus Bunkaus sužadėtinė Viktorija Siegel netrukus žengs podiumu ir demonstruos vieną iš proginių ir vestuvinių Paulos Poderytės naujausios kolekcijos suknelių. Prieš renginį mergina, bendraudama su DELFI, papasakojo apie jos laukiančius naujus gyvenimo pokyčius.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.