Gerbėjai KISS aukcione išleido 1,6 mln. dolerių

Aukcionas vyko praėjusį šeštadienį ir sekmadienį. Buvo parduota daugiau kaip 80 proc. iš maždaug 840 siūlytų daiktų, pranešė jo organizatoriai. Išankstiniais skaičiavimais, bendra relikvijų vertė turėjo būti maždaug 1,8 mln. dolerių.

KISS vadovai Gene Simmonsas (Džinas Simonsas) ir Paulas Stanley (Polas Stenlis) pareiškė, jog išsiskyrė su relikvijomis tam, kad "kaip galima daugiau žmonių įsigytų po KISS dalelę".

Keturi grupės muzikantai - dar Ace Frehley (Eisas Frelis) ir Peteris Crissas (Piteris Krisas) - surengė atsisveikinimo koncertinę kelionę po visą Šiaurės Ameriką.

Gerbėjai dėl relikvijų varžėsi ne tik pačiame aukcione, bet taip siūlė kainas skambindami telefonu bei internete. Didžiausias pirkėjas buvo restoranų tinklas "Hard Rock Cafe". Jo relikvijų įsigijimo vadybininkė Barrie Lapins (Bari Lepins) pranešė įsigijusi 22 daiktus už maždaug 300 tūkst. dolerių. "Visi jie labai to verti", sakė vadybininkė.

Didžiausias jos pirkinys buvo keturi natūralaus dydžio manekenai, aprengti juodos odos drabužiais iš 1998-1999 metais surengtos koncertinės kelionės "Psycho Circus". Už juos sumokėta 145 500 dolerių. Planuota jų vertė buvo 100 000-150 000 dolerių.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (93)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.

I. Stonkuvienė: negaliu suprasti moterų, kurios, prabėgus savaitei po gimdymo, spraudžiasi į korsetą (69)

Indrė Stonkuvienė – moteris-raketa. Bent jau taip atrodo, išgirdus kiek veiklos ji turi ir bandant suprasti, kaip viską suspėja. Aktorė, televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų žvaigždė, humoristė, stilistė, mama, žmona, nuomonės formuotoja, bendradarbiaujanti su įvairiausių projektų kūrėjais... Galima vardinti ir vardinti. Su masių širdis užkariavusia, pozityvumu spinduliuojančia, iš savęs ir visuomenės stereotipų pasijuokti nebijančia Indre kalbamės apie tai, ką ji mėgsta labiausiai.

D. Bunkaus sužadėtinė V. Siegel imasi verslo: gal pasiseks, o gal ir ne (198)

Danieliaus Bunkaus sužadėtinė Viktorija Siegel netrukus žengs podiumu ir demonstruos vieną iš proginių ir vestuvinių Paulos Poderytės naujausios kolekcijos suknelių. Prieš renginį mergina, bendraudama su DELFI, papasakojo apie jos laukiančius naujus gyvenimo pokyčius.

I. Morkūnienė ir Paula pasipuošė ta pačia suknele: kuriai tiko labiau? (43)

Nesenai vieno grožio prekių salono renginio vedėja tapusi Indrė Morkūnienė sužibo linksmu įvaizdžiu – pasipuošė ananasų aplikacijomis dekoruota suknele. Vos po kelių dienų tokia pačia suknele pasipuošė ir „eurovizinėse“ atrankose išgarsėjusi atlikėja Paula Valentaitė.

E. Dragūno spintoje – apvalią sumelę kainuojantys sportiniai kostiumai (23)

Modelio Simonos Starkutės prekinis ženklas „SbyS“ jau netrukus švęs vienerių metų gimtadienį. Pasitinkant pavasarį manekenė pristato naujausią laisvalaikiui skirtos aprangos kolekciją. Stilingumas, praktiškumas ir amžinai madinga – taip būtų galima apibūdinti Simonos prekinį ženklą.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.