Prie Camillos naujausios fotosesijos dirbo būrys profesionalų: ar pasakytumėt, jog hercogienei jau 70?

 (101)
Greta sutuoktinio, princo Charleso, stovinti Kornvalio hercogienė Camilla pozuoja nuotraukai, kuri, kaip oficialus portretas, turi pasirodyti žiniasklaidoje su pranešimais apie garbų 70-ies metų jos jubiliejų.
Princas Charlesas ir Camilla
© Vida Press

Kadro, iš kurio žvelgia tikrai jaunatviškai atrodanti hercogienė Camilla, autorius – karališkosios šeimos pamėgtas mados fotografas Mario Testino. Įdomu tai, kad būtent jo darytos princesės Dianos fotografijos – patys įspūdingiausi ir geriausiai žinomi pirmos Charleso žmonos atvaizdai, rašo „Daily Mail“.

Akivaizdu, kad pasirenkant grasųjį 62 metų fotografą ir šįkart buvo neprašauta – gimtadienio proga pasirodysiančiame portrete, kaip ir ne vienoje anksčiau M. Testino darytoje jo nuotraukoje, hercogienė Camilla atrodo tiesiog puikiai. Svarbu ir tai, kad iš nuotraukos žvelgiantys sutuoktiniai daro tikrai darnios poros įspūdį.

Nuo civilinės princo Charleso ir hercogienė Camillos santuokos prabėgo jau dvylika metų. Verta priminti, kad visuomenei ši sąjunga ne iš karto pasirodė priimtina: prieštaringos ir pagiežingos nuomonės nesiliovė ne vienus metus. Visgi laikas įrodė, kad prieš daugiau nei dešimtmetį žiedus sumainę sutuoktiniai –puikiai sutariantys, lygiaverčiai partneriai.

Ne vienas hercogienės gerbėjas, tarp kurių ir jos biografė Penny Junor, yra užsiminęs, kad malonaus būdo, praktiškų pažiūrų ir guvaus intelekto Camilla tikrai yra ta moteris, kurios buvimas ypač pageidautinas šalia sosto įpėdinio ir jau tikrai nekelia jokio pavojaus nei Vindzorų dinastijai, nei apskritai monarchijai.

Proginei nuotraukai sutuoktiniai pozavo vienoje iš oficialių Londono rezidencijų – Klarenso rūmuose. Kambaryje, kuriame jie buvo nufotografuoti, ypač mėgdavo būti ankstesnė šių namų šeimininkė, Karalienė motina.

Camilla apsivilkusi tamsiai mėlynos spalvos suknelės ir švarko kostiumą, sukurtą dizainerės Fionos Clare, kuria paprastai pasitiki. Ant kaklo hercogienė pasikabinusi perlų vėrinį, o ausyse segi perlų auskarus.

Jos plaukai sušukuoti beveik kaip įprastai, tik krenta švelnesnėmis bangomis. Suformuoti šukuoseną – asmeninio kirpėjo Hugh Greeno pareiga.

Šis gerai žinomas plaukų stilistas, nors oficialiai salone jau nebedirba, privačių klientų lig šiol neatsisako. Tai vienintelis meistras, kuriam hercogienė patiki savo įvaizdį. Camilla ištikima ir Jo Hansford salonui, kuriame pasirūpinama jai tinkamu plaukų atspalviu. Meifere įsikūrusiame salone hercogienė mėgsta apsilankyti pati.

Princui Charlesui septyniasdešimt sukaks kitais metais.

Nuotraukoje jis dėvi mėlyną kostiumą ir ryši melsvą kaklaraištį.
„Įamžinti karališkosios šeimos atstovus – Velso princą ir Kornvalio hercogienę – yra didžiulė garbė“, – sako fotografas. Pirmą kartą hercogienę Camillą jis sako fotografavęs jos ir princo Charleso vestuvių dieną. Tai buvo 2006-aisiais.

„Įpareigojimas sukurti portretą, kuris bus išplatintas 70-ies metų jubiliejaus proga, daro didžiulę garbę“, – tikina M. Testino.

Gimtadienį Camilla ketina praleisti su šeima ir artimaisiais, tarp kurių, be abejo, bus ir du jos vaikai – Tomas bei Laura, taip pat penketas anūkų. Žinoma, greta bus ir princas Charlesas.

Oficialios hercogienės gimtadienio iškilmės buvo atšvęsto praeitą savaitę. Šeštadienį (liepos 15 d.) šampano taurės buvo keliamos privačioje poros rezidencijoje Glosteršyre.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienio žvaigždės

G. Clooney dėl savo dvynių nuotraukų žada paduoti žurnalą „Voici“ į teismą (1)

Holivudo aktorius ir režisierius George Clooney siunta ant Prancūzijos pramogų žurnalo „Voici“ dėl išspausdintų jo dvynių nuotraukų ir ketina dėl to kreiptis į teismą.

Tvirtą santuoką M. Zuckerbergas išlaiko paprastai: padeda taisyklė, kurios pareikalavo žmona (40)

Marckas Zuckerbergas savo žmoną Priscillą Chan sutiko prieš keturiolika metų Harvardo universitete. 2012 metais jie susituokė, o 2015 metų pabaigoje susilaukė dukters Max. Nuo studijų laikų jie sutarę vienas kitam per savaitę skirti šimtą minučių, rašo thisinsider.com.

Iš gyvenimo pasitraukusio „Linkin Park“ lyderio žmona paviešino širdį draskantį laišką (18)

Iš gyvenimo neseniai pasitraukusio grupės „Linkin Park“ lyderio žmona nutraukė tylą. Moteris paviešino širdį draskantį laišką.

Balta suknele prabangiose anūko vestuvėse pasipuošusi A. Pugačiova nustelbė nuotaką (69)

Garsioji Rusijos primadona Ala Pugačiova savo vyriausiojo anūko Nikitos Presniakovo ir jo išrinktosios Alionos Krasnovos vestuvėse dalyvavo pasipuošusi balta suknele. Apnuoginusi įdegusius pečius dainininkė atrodo itin jaunatviškai, tačiau susirinkę svečiai dvejojo, ar taip ji neužgožė nuotakos.

A. Schwarzeneggeris švenčia 70-metį: nuo Misterio Visatos iki gubernatoriaus (3)

Liepos 30-ąją kiečiausias planetos vyras, Misteris Visata ir Terminatorius, aktorius ir buvęs Kalifornijos gubernatorius Arnoldas Schwarzeneggeris švenčia savo 70-ies metų jubiliejų.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Hamletas“, aplankęs garsiausius festivalius visoje Europoje ir ne tik, sugrįžta į Lietuvos širdį – Trakų pilį. Williamo Shakespeare’o įkurdinto Elsinoro pilyje, O. Koršunovo perkelto prie šiuolaikinių grimo staliukų, „Hamleto“ laukia dar vienas išbandymas – tai XIV-ąjį amžių menančios Traukų pilies kiemas. Spektaklis įvyks jau šį šeštadienį, liepos 29 d.
Moderiniam Oskaro Koršunovo „Hamletui“ – Trakų pilies išbandymas
2017 liepos 28 d.