"Pet Shop Boys" Vilniuje apšildys "Lemon Joy"

 (9)
Birželio 7 dieną Žalgirio stadione Vilniuje garsus duetas iš Didžiosios Britanijos pasirodys keliaudamas po pasaulinį turą su nauja programa "Nightlife".

Per beveik valandos pasirodymą prieš britų koncertą "Lemon Joy" savo gerbėjus ketina nustebinti keliais siurprizais.

"Pet Shop Boys" per dviejų dienų programą atliks dainas iš naujojo albumo "Nightlife" bei ypač išpopuliarėjusias dainas "It's a Sin", "Always on My Mind", "Go West", "Se a Vida E".

Kitą savaitę koncerto Vilniuje organizatoriai rengia dviejų išskirtinių bilietų aukcioną internete (adresu: www.pirk.lt).

Bilietas bus parduotas vienam asmeniui, kuris galės pasikviesti į koncertą dar vieną žmogų.

"Pet Shop Boys"

Pasak V. Stackevičiaus, šių bilietų savininkai koncertą stebės geriausiose vietose, po koncerto galės dalyvauti grupės susitikime su organizatoriaus ir rėmėjais, kur galės gauti "Pet Shop Boys" autografus, o jei bus surengtas vakarėlis, galės patekti ir į jį. Pradinė bilietų kaina yra 99 centai.

"Žinau, kad Lietuvoje yra dėl "Pet Shop Boys" pamišusių žmonių, tad bilietai aukcione gali kainuoti nuo 400 iki 500 litų", sakė V. Stackevičius.

Bilietai į koncertą Vilniuje tradiciškai pigesni nei Latvijoje ar Estijoje. Šiuo metu bilietai į koncertą Vilniuje kainuoja 60 litų.

Šiuo metu yra parduota daugiau nei 4 tūkst. bilietų.

Į Vilnių grupė atvyks po koncerto Taline, po pasirodymo Lietuvos sostinėje koncertuos Rygoje ir Kijeve.

Į koncertą Vilniuje grupė atvyks papildžiusi savo apdovanojimų kolekciją dar vienu prizu. Šį ketvirtadienį Londone vykusioje muzikinių apdovanojimų ceremonijoje duetui "Pet Shop Boys" įteiktas vienu prestižiškiausių laikomas "Ivor Novello Awards" apdovanojimas už didelius nuopelnus britų muzikai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Queens of Roses“ pristato naują kūrinį: nebenorime kurti lėtų, liūdnų dainų (4)

Panašu, pavasaris atnešė šviežio oro gūsį ir į „Queens of Roses“ kūrybinę stovyklą. Merginos pristato naujausią dainą „Tik tada“ ir tikina, kad beklausant šio kūrinio ir saulė ryškiau pradeda šviesti, ir šypsenos kaip mat veidą papuošia. Puikia nuotaika merginos jau užsikrėtė, o ir savo klausytojus ragina džiaugtis kiekviena diena.

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (25)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (4)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (24)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.

Scenos karalienė Dž. Butkutė surengs pasirodymą sostinės gėjų klube (35)

Balandžio 1-ąją vienas ryškiausių sostinės klubų „Soho“ ketina švęsti 10-ąjį, jubiliejinį, gimtadienį.Pagrindinė šio vakaro viešnia – ryškiausia visų laikų lietuviškos popmuzikos scenos legenda Džordana Butkutė.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.