"Pet Shop Boys" Vilniuje apšildys "Lemon Joy"

 (9)
Birželio 7 dieną Žalgirio stadione Vilniuje garsus duetas iš Didžiosios Britanijos pasirodys keliaudamas po pasaulinį turą su nauja programa "Nightlife".

Per beveik valandos pasirodymą prieš britų koncertą "Lemon Joy" savo gerbėjus ketina nustebinti keliais siurprizais.

"Pet Shop Boys" per dviejų dienų programą atliks dainas iš naujojo albumo "Nightlife" bei ypač išpopuliarėjusias dainas "It's a Sin", "Always on My Mind", "Go West", "Se a Vida E".

Kitą savaitę koncerto Vilniuje organizatoriai rengia dviejų išskirtinių bilietų aukcioną internete (adresu: www.pirk.lt).

Bilietas bus parduotas vienam asmeniui, kuris galės pasikviesti į koncertą dar vieną žmogų.

"Pet Shop Boys"

Pasak V. Stackevičiaus, šių bilietų savininkai koncertą stebės geriausiose vietose, po koncerto galės dalyvauti grupės susitikime su organizatoriaus ir rėmėjais, kur galės gauti "Pet Shop Boys" autografus, o jei bus surengtas vakarėlis, galės patekti ir į jį. Pradinė bilietų kaina yra 99 centai.

"Žinau, kad Lietuvoje yra dėl "Pet Shop Boys" pamišusių žmonių, tad bilietai aukcione gali kainuoti nuo 400 iki 500 litų", sakė V. Stackevičius.

Bilietai į koncertą Vilniuje tradiciškai pigesni nei Latvijoje ar Estijoje. Šiuo metu bilietai į koncertą Vilniuje kainuoja 60 litų.

Šiuo metu yra parduota daugiau nei 4 tūkst. bilietų.

Į Vilnių grupė atvyks po koncerto Taline, po pasirodymo Lietuvos sostinėje koncertuos Rygoje ir Kijeve.

Į koncertą Vilniuje grupė atvyks papildžiusi savo apdovanojimų kolekciją dar vienu prizu. Šį ketvirtadienį Londone vykusioje muzikinių apdovanojimų ceremonijoje duetui "Pet Shop Boys" įteiktas vienu prestižiškiausių laikomas "Ivor Novello Awards" apdovanojimas už didelius nuopelnus britų muzikai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Obuolių saloje nugriaudėjo dvi dienas ir naktis vykęs festivalis „Betsafe Radistai Village’17“ (11)

Obuolių saloje nugriaudėjo devintasis „Betsafe Radistai Village'17" festivalis. Dvi dienas ir naktis vykęs elektroninės muzikos renginys žiūrovus stebino įspūdingais garsiausių pasaulio DJ'ų ir atlikėjų pasirodymais.

Policijos reidas šalia Obuolių saloje vykstančio festivalio: įkliuvo ir girti, ir vartoję narkotikų (49)

Šeštadienį nuo 9 valandų ryto Molėtų rajone, prie netoliese vykstančio renginio „Betsafe Radistai Village 2017”, Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai intensyviai tikrina išvažiuojančius ir įvažiuojančius automobilius. Specialia įranga patikrinus įtarimų sukėlusius vairuotojus ir keleivius paaiškėjo, kad aštuoni iš jų buvo neblaivūs, o kai kurie buvo vartoję ir narkotinių medžiagų.

Beatrich, J.Jarutis ir Donny Montell vyksta į elektroninės muzikos šventę Obuolių saloje (4)

Antroji elektroninės muzikos festivalio „Betsafe Radistai Village'17" diena prasidėjo puikiomis naujienomis. Prie gausybės renginyje pasirodysiančių žvaigždžių prisijungė dar trys atlikėjai: viena talentingiausių jaunųjų dainininkių Beatrich, roko grupės „Freaks On Floor" lyderis Justinas Jarutis ir Donatas Montvydas. Mūsų scenos atstovai prisijungs prie elektroninės muzikos autoritetų Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James, Watermät ir daugiau nei 50 kitų žvaigždžių, skelbiama pranešime spaudai.

L. Somovo ir „Highly Sedated“ koncerte – žinomų žmonių desantas (3)

Vėlų penktadienio vakarą vilniečiai ir miesto svečiai rinkosi pasiklausyti muzikanto ir prodiuserio Leono Somovo bei švedų muzikos projekto „Highly Sedated“ koncerto. Tarp žiūrovų buvo galima sutikti ir ne vieną žinomą veidą.

Obuolių saloje startavo elektroninės muzikos šventė (12)

Penktadienį prasidėjo elektroninės muzikos festivalis „Betsafe Radistai Village‘17“. Obuolių salą šturmuoja rekordinės minios žiūrovų. Jiems gros elektroninės muzikos autoritetai Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James, Watermät ir daugiau nei 50 kitų žvaigždžių.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.