Latvių festivalyje „Positivus“ – tūkstantinei miniai dainuojantis lietuvis

Latvijoje vykstančiame muzikos festivalyje „Positivus“ šeštadienio popietę dainas nuo scenos traukė vienu didžiausių pastarųjų metų atradimų Lietuvos muzikos pasaulyje vadinamas „Daddy Was A Milkman“ – Ignas Pociūnas.
Grupės "Daddy Was A Milkman" pasirodymas
© DELFI / Adomas Pivoriūnas

Beveik valandą trukęs koncertas sutraukė tūkstančius lietuvio muzikos fanų. Pasirodymo metu grotos jau hitais tapusios dainos, tokios kaip „Breathe In“ ar „Read My Mind“, tačiau nepamiršta ir nauja atlikėjo kūryba – susirinkę galėjo klausytis dainų iš 2018-aisiais pasirodysiančio „Daddy Was A Milkman“ albumo.

Tiesa, tai nėra pirmasis lietuvio pasirodymas viename didžiausių muzikos festivalių Baltijos šalyse – čia jis lankėsi ir 2016-aisiais.

Po pasirodymo I. Pociūnas DELFI sakė ilgai laukęs šiųmečio pasirodymo „Positivus“ bei džiaugėsi, kad šiais metais jam buvo leista pasirodyti antroje pagal dydį scenoje.

„Labai nuostabu tai, kiek buvo žmonių. Jie taip pat žino visas dainas. Lengvas kosmosas“, – po koncerto džiaugėsi I. Pociūnas. Jis, dar būdamas scenoje, prieš tūkstantinę auditoriją kalbėjo, kad, nors ir baisu koncertuoti tokiai didelei žmonių masei, gerų emocijų po pasirodymo netrūksta.

„Pilna žmonių, kur tik pažiūri – vien žmonės. Jie kilnoja rankas, šoka. Tai yra labai teigiama emocija. Matyt, ir festivalio pavadinimas „Positivus“ yra ne be reikalo – čia suvažiuoja tokie patys, pozityvūs žmonės, kurie vieni kitiems negaili gerų emocijų“, – sakė jis.

Latvijos publika atlikėją svetingai priima ne tik jo pasirodymų muzikos festivaliuose metu. „Daddy Was A Milkman“ muzika šių metų gegužę karaliavo latvių radijo stoties „Star FM“ grojamiausių atlikėjų sąrašuose. I. Pociūnas sako, kad jam teko apsilankyti ir radijo stoties studijoje Rygoje, kur laidų vedėjams davė interviu.

Jis pasakoja į latvių radijo stočių eterį nesiveržęs – šios pačios susirado jo muziką ir kreipėsi į lietuvį, prašydamos leidimo groti jo muziką.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Galapagų“ žvaigždžių pageidavimai organizatorius gerokai pralinksmino (3)

Šį savaitgalį Zarasuose įvyks muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai“, kurio didžiosios žvaigždės – šimtus milijonų gerbėjų visame pasaulyje turinti CHARLI XCX ir britų elektroninės muzikos įvaizdį suformavę UNKLE Live. Šių atlikėjų pageidavimų sąrašai organizatorių neišvarė ieškoti žibučių sniege, o kaip tik pradžiugino, nes panašu, kad svečiai pasiruošę gerai pasilinksminti.

„Foals“ padėjo išlaisvinti lietuvišką sceną nuo „tėvų roko“: grupės atskleidžia kaip

Jau pirmadienį Vilniuje koncertuosiantys „Foals“ pakeitė ne tik britišką roką – jų įtaka ypač stipri ir lietuviškoje alternatyvioje muzikoje. Grupių „Without Letters“, „jauti“, „Timid Kooky“, „Deeper Upper“ ir „Condor Avenue“ nariai reflektuoja kaip „Foals“ įrašai ir koncertai padėjo jiems atsiverti į modernią gitarinę muziką.

Premjera. OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ pristato dainą anglų kalba ir spalvingą fotosesiją (27)

OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ Oksana Pikul – Jasaitienė, Skaistė Steikūnaitė ir Monika Šedžiuvienė pristato naują dainą, kuri ką tik atvežta iš Anglijos. Tai naujausias merginų kūrinys, skirtas pasaulinei rinkai, rašoma pranešime spaudai.

Neseniai ištekėjusi „Sel“ vokalistė pristatė 5 populiariausias vestuvines dainas (9)

Geriausiai žinoma kaip SEL vokalistė Silvija Pankūnaitė, dainuoja ir kituose sėkmės sulaukusiuose projektuose, skelbiama pranešime spaudai. Šį kartą atlikėja pristato populiariausias 2017-ųjų vestuvines dainas.

Paskelbta, kas pradės britų žvaigždės Jessie Ware koncertą Trakuose (3)

Jau šį sekmadienį (liepos 30 d.) Trakų pilyje ypatingą koncertą surengs garsi muzikos atlikėja Jessie Ware. Pirmą kartą Lietuvoje viešėsiančios britų muzikos žvaigždės pasirodymą pradės mūsų scenos atstovė Monika Linkytė. Šią informaciją šiandien oficialiai patvirtino J. Ware atstovai.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.