Lietuvos pradedama rodyti "The Flinstones in Viva Rock Vegas"

 (1)
Rugsėjo 15 d. Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti linksmas filmas "The Flinstones in Viva Rock Vegas", kurio pagalba vaikai ir jų tėveliai nukeliaus į nebeatmenamus priešistorinius laikus, kai gyvavo dinozaurai ir mamutai, žmonės gyveno namuose iš akmenų.
Tuo metu turbūt kiekvienas pažinojo ar bent jau girdėjo apie storulį Fredą Flinstoną ir jo geriausią draugą Barnį. Naujoje režisieriaus Briano Levanto komedijoje pasakojama apie šių veikėjų jaunystę, pirmąją meilę ir kelionę į akmeninį Las Vegą.

Nepataisomą išsiblaškėlį ir naivuolį Barnį įkūnyja populiarus Holivudo aktorius Stephenas Baldwinas, kuris 10 metų taip pat įsitikino, kad dėl meilės galima padaryti neįmanomus dalykus. Jaunuolis taip beprotiškai buvo susižavėjęs dailininke Kennya Deodatto, kad naktimis miegodavo prie jos mokyklos. Vieną vakarą jie susitiko Manheteno metro stotelėje ir lyg netyčia įlipo į tą patį traukinį. Kennya specialiai pravažiavo net penkias stoteles, nes žinojo, kad Stephenas ją seka. Tačiau netrukus kažkas suspaudė reikalingus mygtukus ir jie susituokė. Prieš vedybas mergina privertė jaunąjį aktorių atsisakyti besaikio alkoholio ir narkotikų vartojimo.

Be to Stephenas Baldwinas privalėjo kuo greičiau išmokti portugalų kalbą, nes jo išrinktoji Kennya Deodatto gimė Brazilijoje ir anglų kalbos beveik nesuprato. Šiuo metu Stephenas ir Kennya laimingai gyvena bei augina dvi dukteris, kurios su malonumu pasižiūrėjo filmą "Flinstounai Las Vege". Ši juosta ypač išsiskiria įspūdinga ir spalvinga scenografija, originaliais kostiumais (jų buvo sukurta apie 700 skirtingų pavyzdžių) ir linksmais priešistoriniais gyvūnais.

"Žmonės mane nuolat painioja su broliais. Dėl to kartais patenku į juokingas situacijas. Štai pavyzdžiui, gatvėje prisikabina nepažįstami žmonės, kurie pasakoja kaip aš puikiai vaidinau filme "Skiedra" ir prašo autografo. Aš jiems atsakau: "Eikit jūs visi velniop!".

Tuomet tie žmonės pradeda galvoti: "Oi, oi, oi, koks bjaurus tas Williamas Baldwinas", - pasakoja aktorius Stephenas Baldwinas, kuris yra jauniausias Baldwinų klano atstovas. Be jo šeimoje yra dar trys broliai Danielis, Alecas ir Williamas, kurie jau senokai prasimušė į Holivudo elitą, ir dvi seserys Jane ir Beth, kurios nesusiviliojo aktorių karjera. Be kino Baldwinų šeima yra paženklinta vėžio ligos ženklu. Dar 1983 m. nuo plaučių vėžio mirė jų tėvas Alexanderis, o po to krūtinės vėžiu susirgo mama Carol. Moteris vis dėlto įveikė baisiąją ligą ir įkūrė specialų fondą, iš kurio yra šelpiami panašaus likimo žmonės.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Kas šiandien naujo „Virtuvėje“? (1)

Ištikimų serialo „Virtuvė“ ir 2014-ųjų pilnametražio filmo „Virtuvė Paryžiuje“ gerbėjų prašymu prodiuseriai nusprendė sukurti mylimų restorano šefų nuotykių tęsinį. Šįkart jie turės būti maksimaliai išradingi ir parodyti, ką sugeba geriausio pasaulinėje šefų kovoje, rašoma „Garsų pasaulio įrašų“ pranešime spaudai.

Milijonus gerbėjų turinti dainininkė Becky G tapo viena ryškiausių filmo „Galingieji reindžeriai“ žvaigždžių (2)

20-metė muzikos žvaigždė Becky G (tikrasis jos vardas Rebecca Marie Gomez) jau yra pasiekusi kur kas daugiau nei dauguma jos bendraamžių, tačiau sustoti net neketina. Kovo 31 dieną ji debiutuos kaip aktorė kino teatruose pasirodysiančiame ir jaunimo itin laukiamame filme „Galingieji reindžeriai“. 1993 metais pradėtas rodyti jaunimui skirtas serialas taip išpopuliarėjo, kad režisierius Deane’as Israelite’as buvo tikras: šie spalvingi superherojai turi atgimti naujosios kartos specialiųjų efektų, įtampos, veiksmo bei taiklaus humoro kupinoje juostoje. Geltonosios reindžerės, arba Trini, vaidmuo ir patikėtas gražuolei dainininkei.

Įdomiausi faktai apie Smurfus: kodėl daugiausiai diskusijų kelia jų kepurės ir koks tikrasis žmogeliukų ūgis?

Kaži, ar yra dar likę tokių, kurie nebūtų nieko girdėję apie Smurfus? Šiems legendiniams melsviems herojams kitąmet sukaks 60 metų. Belgijoje „gimę“ maži nuoširdūs žmogeliukai, jaukiai gyvenantys iš grybų pasidarytuose nameliuose, jau seniai užkariavo viso pasaulio vaikų širdis ir jau kovo 31 dieną vėl grįžta į kino teatrus su naujais nuotykiais – šįkart pilnai animuotame filme visai šeimai „Smurfai: Pamirštas kaimelis“.Ar žinojote, jog Smurfų pavadinimas gimė belgų menininkui pamiršus žodį „druska“? O kokio iš tiesų šie herojai ūgio? Kokia tampa jų spalva, kai sulaiko kvėpavimą? Kodėl daugiausiai diskusijų kelia baltos jų kepuraitės? Artėjančio jubiliejaus bei premjeros proga surinkome įdomiausius ir mažai kam žinomus faktus apie Smurfus.

Iš Š. Korėjos grįžusių „Išlaisvinimo dienos“ kūrėjų vilniečiai nepaleido beveik valandą (1)

Filmas „Išlaisvinimo diena“ yra išskirtinis ne tik „Kino pavasario“, bet viso pasaulio kino istorijoje: jame pirmą kartą nufilmuota Vakarų grupė, gavusi oficialų leidimą koncertuoti Šiaurės Korėjoje. Daugelio nuostabai, šia grupe tapo slovėnų provokatoriai „Laibach“.

Neeilinė naktis su uošviu – 35 vietovės per 22 filmavimo dienas

Didžiausias triukas, kurį teko atlikti „Naktis su uošviu“ filmo kūrėjams, tai dvidešimt dvejų filmavimo dienų kelionė per 35 skirtingas vietas Los Andželo mieste. Ir visa tai atlikti su minimaliu, nepriklausomo kino, biudžetu.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.