Lietuvos pradedama rodyti "The Flinstones in Viva Rock Vegas"

 (1)
Rugsėjo 15 d. Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti linksmas filmas "The Flinstones in Viva Rock Vegas", kurio pagalba vaikai ir jų tėveliai nukeliaus į nebeatmenamus priešistorinius laikus, kai gyvavo dinozaurai ir mamutai, žmonės gyveno namuose iš akmenų.
Tuo metu turbūt kiekvienas pažinojo ar bent jau girdėjo apie storulį Fredą Flinstoną ir jo geriausią draugą Barnį. Naujoje režisieriaus Briano Levanto komedijoje pasakojama apie šių veikėjų jaunystę, pirmąją meilę ir kelionę į akmeninį Las Vegą.

Nepataisomą išsiblaškėlį ir naivuolį Barnį įkūnyja populiarus Holivudo aktorius Stephenas Baldwinas, kuris 10 metų taip pat įsitikino, kad dėl meilės galima padaryti neįmanomus dalykus. Jaunuolis taip beprotiškai buvo susižavėjęs dailininke Kennya Deodatto, kad naktimis miegodavo prie jos mokyklos. Vieną vakarą jie susitiko Manheteno metro stotelėje ir lyg netyčia įlipo į tą patį traukinį. Kennya specialiai pravažiavo net penkias stoteles, nes žinojo, kad Stephenas ją seka. Tačiau netrukus kažkas suspaudė reikalingus mygtukus ir jie susituokė. Prieš vedybas mergina privertė jaunąjį aktorių atsisakyti besaikio alkoholio ir narkotikų vartojimo.

Be to Stephenas Baldwinas privalėjo kuo greičiau išmokti portugalų kalbą, nes jo išrinktoji Kennya Deodatto gimė Brazilijoje ir anglų kalbos beveik nesuprato. Šiuo metu Stephenas ir Kennya laimingai gyvena bei augina dvi dukteris, kurios su malonumu pasižiūrėjo filmą "Flinstounai Las Vege". Ši juosta ypač išsiskiria įspūdinga ir spalvinga scenografija, originaliais kostiumais (jų buvo sukurta apie 700 skirtingų pavyzdžių) ir linksmais priešistoriniais gyvūnais.

"Žmonės mane nuolat painioja su broliais. Dėl to kartais patenku į juokingas situacijas. Štai pavyzdžiui, gatvėje prisikabina nepažįstami žmonės, kurie pasakoja kaip aš puikiai vaidinau filme "Skiedra" ir prašo autografo. Aš jiems atsakau: "Eikit jūs visi velniop!".

Tuomet tie žmonės pradeda galvoti: "Oi, oi, oi, koks bjaurus tas Williamas Baldwinas", - pasakoja aktorius Stephenas Baldwinas, kuris yra jauniausias Baldwinų klano atstovas. Be jo šeimoje yra dar trys broliai Danielis, Alecas ir Williamas, kurie jau senokai prasimušė į Holivudo elitą, ir dvi seserys Jane ir Beth, kurios nesusiviliojo aktorių karjera. Be kino Baldwinų šeima yra paženklinta vėžio ligos ženklu. Dar 1983 m. nuo plaučių vėžio mirė jų tėvas Alexanderis, o po to krūtinės vėžiu susirgo mama Carol. Moteris vis dėlto įveikė baisiąją ligą ir įkūrė specialų fondą, iš kurio yra šelpiami panašaus likimo žmonės.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

40 m. apie „Valerianą“ svajojęs L. Bessonas pavertė jį brangiausia kada nors Prancūzijoje sukurta juosta (2)

Fantastinis veiksmo filmas „Valerianas ir Tūkstantmečio planetų miestas“, kurį jau nuo šio savaitgalio galės pamatyti ir Lietuvos žiūrovai, yra ne šiaip sau eilinė į kino teatrus atkeliaujanti juosta. Išskirtine ją jau dabar daro faktai, jog režisierius Lucas Bessonas filmą kūrė beveik 40 metų ir tai pati brangiausia juosta, kada nors sukurta Prancūzijoje. Negana to, savo ambicijomis ji prilyginama tokioms kino frančizėms kaip „Žvaigždžių karai“ bei „Įsikūnijimas“.

Sulėtintame aštuonių valandų filme – šimtai romių avių (6)

Šiame sulėtintame net aštuonių valandų trukmės filme neišvysite jokių aktorių, neišgirsite nė vieno prasmingo ar kvailo dialogo, neįtrauks intriguojantis siužetas. Pagrindinės šios juostos žvaigždės – avys. Daug avių.

Filme „Atominė blondinė“ Ch. Theron teko filmuotis sekso scenoje su kita moterimi: su vyrais tai trunka ilgiau

Veiksmo filmų gerbėjai su nekantrumu laukia rugpjūčio 4 dieną kino teatruose pasirodysiančio filmo „Atominė blondinė“, kuris vadinamas moteriškąja Džeimso Bondo versija. Pagrindinį MI6 agentės vaidmenį čia atliko Charlize Theron, kuriai filmavimų metu teko gerokai paprakaituoti ne tik kovinėse, bet ir sekso scenose.

Kino hitas „Noting Hilas“ turi naują varžovą: „Lūšna turtuolių rajone“

Istorija apie tai, kaip benamis vienišius gyvenantis parko pašonėje tapo milijonų svarų vertės nekilnojamojo turto savininku netrukus pasieks kino teatrus romantinėje komedijoje „Lūšna turtuolių rajone“ (orig. „Hampstead“), su aktoriais Diane Keaton ir Brendan Gleeson priešakyje.

Kanuose ovacijomis palydėtas Š. Barto „Šerkšnas“ atkeliauja į Lietuvos kino teatrus

Apie karo Ukrainoje poveikį pasakojančio „Šerkšno“ („Frost“) lietuviška premjera įvyks rugpjūčio 18-ąją. Pripažinto režisieriaus filme vaidina Prancūzijos kino ikona Vanessa Paradis bei garsus lenkų aktorius Andrzejus Chyra. Tačiau pagrindinius vaidmenis sukūrė debiutuojantys jauni lietuvių aktoriai.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.