Mačas truko 1 val. ir 26 min.

Pergalės šiame mače kaina buvo bilietas į pusfinalį, 45-i ATP reitingo taškai ir 5 375 eurai.

Pirmame sete R. Berankio nesėkmę lėmė jau pačioje pradžioje pralaimėta padavimų serija. Antra dvikovos dalis susiklostė panašiai. Pirmame geime, kuris truko 8 minutes, lietuvis vėl pralaimėjo padavimus. Nors mūsiškiui pavyko išlyginti rezultatą (3:3), lietuvis iškart trečiąsyk pralaimėjo padavimus ir atsitiesti jau nesugebėjo.

Beje, prieš paskutinį antro seto geimą R .Berankiui prireikė medicininės pertraukėlės, bet jos priežastis neaiški.

Monse R. Berankis iškovojo 25-is ATP reitingo taškus ir uždirbo 3100 eurų.

Pusfinalyje V. Millot varžovas bus 29-erių metų Danielis Brandsas iš Vokietijos (ATP-152), kuris eliminavo 18-metį rusą Andrejų Rubliovą (ATP-172) 7:6 (11:9), 6:3.

Rezultatas:

5-Ričardas Berankis (Lietuva, ATP-80) – Vincent Millot (Prancūzija ATP-158) – 4:6, 4:6.

Primename, kad pirmame rate R. Berankis parodė tikrą kovotojo charakterį ir 7:6 (15:13), 6:2 įveikė 24-erių metų vengrą Martoną Fucsovicsą (ATP-151), nors vienu metu pirmame sete atsiliko net 1:5.

Antrame rate mūsiškis laimėjo prieš 25-erių metų lenką Jerzy Janowiczių (ATP-216) po atkaklios dviejų setų kovos 7:5, 7:6 (7:4).

„Ethias Trophy“ turnyro nugalėtojui atiteks 125 reitingo taškai ir 15,3 tūkst. eurų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (35)