34–erių metų Prancūzijos tenisininkas, kuris Olandijoje pirmą sykį triumfavo 2013 metais, iš viso per savo karjerą laimėjo jau ketvirtą ATP serijos teniso turnyrą.

Be pagrindinio prizo N. Mahut atiteko 250 ATP reitingo taškų ir 100 800 eurų čekis.

G. Mullerio laimikis – 150 ATP klasifikacijos taškų ir 53 085 eurų čekis.

Dvejetų varžybų nugalėtojais tapo kroatas Mate Pavičius poroje su Michaelu Venusu iš Naujosios Zelandijos, kurie finale 7:6 (8:6), 1:6, [10:8] nugalėjo trečius pagal skirstymą britą Dominicą Inglotą ir Raveną Klaaseną iš Pietų Afrikos Respublikos.

ATP serijos „Ricoh Open“ vyrų teniso turnyro Olandijoje prizų fondą sudarė 566 525 eurų.