Lietuvos tenisininkų duetas tapo Europos čempionu

(8)
Du jaunieji Lietuvos tenisininkai 14-mečiai Vilius Gaubas ir Ainius Sabaliauskas tapo Europos čempionais. Varžybų (Tennis Europe Development Championships) Antalijoje finale lietuviai dvejetų rungtyje po atkaklios kovos penktadienį nugalėjo Kipro atstovus Constantiną Koshį ir Photą Photiadesą rezultatu 3:6, 6:4, 13:11.
Vilius Gaubas ir Ainius Sabaliauskas
© Facebook

Turkijoje vykusiame turnyre V. Gaubas prie aukso medalio pridėjo ir 17-ą vietą vienetų varžybose.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Tenisas

Reitingo lyderė A. Kerber pirmajame „French Open“ rate krito nuo rusės J. Makarovos kirčių (1)

Paryžiuje vykstančio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“) moterų vienetų varžybų pirmajame rate sekmadienį pirmoji pasaulio raketė 29-erių metų vokietė Angelique Kerber 2:6, 2:6 pralaimėjo 28-erių metų rusei Jekaterinai Makarovai (40-oji pasaulio raketė).

Pergalė Kazachstane: R. Berankis įveikė vokietį ir tapo turnyro nugalėtoju (76)

Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos teniso turnyro Kazachstano mieste Šymkente šeštadienį pajėgiausias Lietuvos tenisininkas 26-erių metų Ričardas Berankis finale gana užtikrintai 6:3, 6:2 įveikė 25-erių metų vokietį Yannicką Hanfmanną (ATP-220) ir tapo šio turnyro nugalėtoju.

J. Tverijonas Turkijoje iškopė į dvejetų varžybų finalą

Turkijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos turnyro „Tennis Organization Cup“ dvejetų varžybų pusfinalyje penktadienį lietuvis Julius Tverijonas su Bolivijos atstovu Hugo Dellienu 6:4, 6:0 nugalėjo ruso Ivano Davydovo ir lenko Maciejaus Smolos duetą.

R. Berankis „French Open“ turnyro pirmame rate žais su italu P. Lorenzi (17)

Paryžiuje vyksiančio 116-o Prancūzijos atviro teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 36 mln. eurų, vyrų vienetų varžybų pirmame rate lietuvis Ričardas Berankis žais su 34-a pasaulio rakete 35-erių metų italu Paolu Lorenzi.

Sportiškos šeimos vasarą pasitinka aktyviai

Vasara jau visai ranka pasiekiama, o jos startą žymi dvi itin gražios šventės – Tarptautinė vaikų gynimo diena ir Tėvo diena. Šia proga, birželio 3-4 dienomis, Druskininkuose vyks „Šeimų sporto savaitgalis“, kviečiantis tiek mažus, tiek didelius vasarą pasitikti aktyviai.