Lietuvos tenisininkų duetas tapo Europos čempionu

(8)
Du jaunieji Lietuvos tenisininkai 14-mečiai Vilius Gaubas ir Ainius Sabaliauskas tapo Europos čempionais. Varžybų (Tennis Europe Development Championships) Antalijoje finale lietuviai dvejetų rungtyje po atkaklios kovos penktadienį nugalėjo Kipro atstovus Constantiną Koshį ir Photą Photiadesą rezultatu 3:6, 6:4, 13:11.
Vilius Gaubas ir Ainius Sabaliauskas
© Facebook

Turkijoje vykusiame turnyre V. Gaubas prie aukso medalio pridėjo ir 17-ą vietą vienetų varžybose.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Tenisas

Tenisininkas J. Tverijonas nepateko į Prezidento taurės turnyro pusfinalį varžybos baigtos ir T. Babeliui (2)

Lietuvis Julius Tverijonas nepateko į Vilniuje vykstančio 28-ojTarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos turnyro Lietuvos Prezidento taurei laimėti vienetų varžybų pusfinalį.

Kovą dėl Prezidento taurės tęs vienas Lietuvos tenisininkas

Laurynui Grigeliui mažiausiai metams tenka atidėti planus trečia kartą iškovoti Prezidento taurę. Jos liko siekti tik vienas Lietuvos tenisininkas – Julius Tverijonas.

Nepateisino favorito vardo: L. Grigelis anksti pasitraukė iš Prezidento taurės turnyro (8)

Vilniuje vykstančio 28-ojo Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos turnyro Lietuvos Prezidento taurei laimėti vienetų varžybų aštuntfinalyje trečiadienį turnyro favoritas 25-erių metų lietuvis Laurynas Grigelis (236-ioji pasaulio raketė) 3:6, 6:7 (5-7) pralaimėjo savo bendraamžiui švedui Patrikui Briudolfui (1592). Mačas truko 1 val. 41 min.

L. Grigelis įtikinama pergale pradėjo Prezidento taurės turnyrą (2)

Vilniuje vykstančio 28-ojo Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos turnyro Lietuvos Prezidento taurei laimėti vienetų varžybas sėkmingai pradėjo Laurynas Grigelis.

Lietuvos tenisininkas praretino favoritų gretas

Vienintelio Lietuvoje vykstančio profesionalų teniso turnyro pradžia buvo sėkminga šeimininkams. Antradienį kovą pradeda ir pagrindinis varžybų favoritas Laurynas Grigelis.