Tennis Europe

52 straipsnių

Reningene (Vokietija) vykęs Europos teniso asociacijos („Tennis Europe“) pirmos kategorijos šešiolikmečių turnyras „Jugend Cup“ pasibaigė dviguba Šiaulių teniso mokyklos auklėtinės Klaudijos Bubelytės pergale. Penkiolikmetė lietuvė tapo vienetų ir dvejetų varžybų nugalėtoja.

Du jaunieji Lietuvos tenisininkai 14-mečiai Vilius Gaubas ir Ainius Sabaliauskas tapo Europos čempionais. Varžybų (Tennis Europe Development Championships) Antalijoje finale lietuviai dvejetų rungtyje po atkaklios kovos penktadienį nugalėjo Kipro atstovus Constantiną Koshį ir Photą Photiadesą rezult...

Lietuvos tenisininkė Iveta Daujotaitė iškopė iš Šiaulių teniso mokykloje vykstančio Europos teniso asociacijos šešiolikmečių turnyro „Toyota Cup U16“ finalą. Lemiamame mače, kuris prasidės šeštadienį 10.30 val., šiaulietė susitiks su Armėnijos sportininke Ieva Avetasian.

Bernardinų sodo teniso aikštynuose ir Šiaulių teniso mokyklos kortuose prasidėjo Lietuvos dvylikamečių ir keturiolikmečių teniso čempionatai. Šios varžybos - praėjusią savaitę startavusio Lietuvos teniso sąjungos (LTS) organizuojamo teniso čempionatų turo, kuriame dalyvauja daugiau nei 200 įvairaus ...

Lietuvos keturiolikmečių teniso rinktinė sėkmingai pasirodė Europos teniso asociacijos rengiamose Rytų Europos čempionato varžybose. Antalijoje (Turkija) vykusiame turnyre Šiaulių teniso mokyklos auklėtinė Iveta Daujotaitė iškovojo sidabro medalį merginų vienetų varžybose.