Kiek mūsiškis negalės žaisti paaiškės tik po tyrimų. Artimiausiu metu R. Berankiui bus atliktas magnetinio rezonanso tyrimas.

153-ą vietą pajėgiausių planetos tenisininkų reitinge užimantis bei antras pagal skirstymą kvalifikacijoje lietuvis sekmadienį antrame rate po beveik dvi valandas trukusios trijų setų kovos 6:2, 6:7 (5:7), 6:4 įveikė 33-jų metų Keviną Kimą iš JAV, kuris ATP klasifikacijoje tėra 435-as.

Ši pergalė lietuviui garantavo 6-is ATP reitingo taškus ir 875 JAV dolerių.

Pirmame atrankos ture lietuvis šeštadienį 6:4, 6:1 nugalėjo 22-ejų metų amerikietį Jeffą Gastą ir užsitikrino 420 JAV dolerių čekį.

Lemiamoje dvikovoje dėl vietos pagrindiniame turnyre R. Berankis pirmadienį Lietuvos laiku susitiko su aštuntą reitingą atrankos varžybose turinčiu 24-erių metų kitu JAV atstovu Timu Smyczeku (ATP-250), kuris sekmadienį 6:1, 6:2 nugalėjo bendraamžį iš Australijos Carsteną Ballą (ATP-332), ir pasitraukė iš mačo antrame sete, atsilikdamas 3:6, 2:4. Mūsiškis korte traumą kentė 47 minutes ir 32 sekundes. Pergalė įskaityta T. Smyczekui.

Iškovojęs kelialapį į pagrindinį turnyrą, R. Berankis būtų užsitikrinęs 12-a ATP reitingo taškų ir 5440 JAV dolerių čekį.