Vykdamas į Šiaulius „Juventus“ komandos autobusas pakliuvo į avariją

 (4)
Vykdamas į Šiaulius „Juventus“ komandos autobusas pakliuvo į avariją
Avarija
© DELFI (A.Gurevičiaus nuotr.)

Utenos „Juventus“ komandos kelionė į Šiaulius, kur uteniškiai antradienio vakarą žaidžia Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynes, užtruko neplanuotai ilgai. Radviliškyje komandą vežęs autobusas pakliuvo į eismo įvykį. Didžiulio „Setra“ autobuso nepastebėjęs automobilio „Peugeot Partner“ vairuotojas bandė persirikiuoti į kairę eismo juostą ir kliudė „Juventus“ komandos transporto priemonę, skelbia oficiali uteniškių svetainė internete.

Nuo smūgio „Peugeot“ automobilis apsisuko, o slidžiame kelyje greitai nesustojęs autobusas dar kartą trenkėsi į lengvąjį automobilį.

Laimė, greitis nebuvo didelis, todėl visi abiejų transporto priemonių keleiviai liko sveiki, o automobiliai buvo tik nesmarkiai apgadinti.

Visgi šis incidentas gerokai sutrikdė „Juventus“ komandos planus. Uteniškiai į Šiaulius atvyko vos likus pusvalandžiui iki rungtynių pradžios.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Krepšinis

Be burtų: Lietuvos rinktinė Europos čempionate žais vienoje grupėje su Latvija ir Estija? estai jau rezervuoja bilietus (5)

2014 spalio mėn. 22 d. 12:06
Armandas Škelė ir Jonas Valančiūnas
AP/Scanpix
Latvijos ir Estijos krepšinio federacijos sutarė, kad Estija prisiims beveik 225 tūkst. eurų finansinį įsipareigojimą, kuris garantuotų beveik 8500 bilietų išpardavimą į 2015 metų Europos vyrų krepšinio čempionato grupės rungtynes Latvijos sostinėje Rygoje.

Gražiausių pirmojo Eurolygos turo momentų vaizdo klipas (1)

2014 spalio mėn. 22 d. 09:07
Pirmas šio sezono Eurolygos knygos puslapis - užverstas. Dvylika komandų iškovojo pergales, tačiau tai tik pradžia ir pralaimėjusieji turi pakankamai laiko atsigauti ir nutiesti kelią į šlovę. Pasigrožėkime gražiausiais turo momentų vaizdais.

NBA ikisezoninėse dominavo K. Bryantas, S. Curry ir E. Kanteris (1)

2014 spalio mėn. 22 d. 08:53
Naktį iš antradienio į trečiadienį sužaistos iš viso šešerios ikisezoninės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynės. Jose arenų šeimininkai ir svečiai pasidalino po tris pergales.

Majamyje galingai po krepšiu grūmęsis D. Motiejūnas nustebino NBA komentatorius (7)

2014 spalio mėn. 22 d. 07:49
Chrisas Boshas ir Donatas Motiejūnas
AP/Scanpix
Naktį iš antradienio į trečiadienį Majamyje vykusiose ikisezoninėse Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse vietos „Heat“ klubas 90:85 (18:28, 23:24, 29:15, 20:18) palaužė Hiustono „Rockets“ komandos pasipriešinimą.

K. Kemzūros auklėtiniai įsirašė pirmą pergalę Europos taurės turnyre „lietuviškos“ „Grissin Bon“ komandos nesėkmė

2014 spalio mėn. 22 d. 00:38
Pirmą pergalę Europos taurės turnyre pasiekė Kęstučio Kemzūros ir Roberto Kuncaičio vadovaujama Nymburko ČEZ (1-1) komanda. Čekijos čempionai savo žiūrovų akivaizdoje 77:71 (10:25, 22:15, 26:18, 19:18) įrodė pranašumą prieš Oldenburgo „EWE Baskets“ (0-2) klubo krepšininkus, - praneša BasketNews.lt.