Dar sykį puikiai nugalėtojų gretose žaidė Karolis Brusokas, pelnęs 19 taškų ir sugriebęs 9 atšokusius kamuolius.

Pusfinalyje su Jonavos „Petrochema“, kuriame „Trakai“ šventė pergalę 74:59, aukštaūgis surinko 25 taškus ir po krepšiu atkovojo 11 kamuolių.

Šį kartą „Trakų“ pergalę lėmė 15 atkovotų, 10 perimtų kamuolių ir taiklūs tolimi metimai (8/17).

Tomašas Romanovskis nugalėtojams pelnė 13 taškų, Lukas Brazdauskis - 10, Tautvydas Pipiras - 9, Tomas Lekūnas - 8.

Molėtų komandai Saulius Kuzminskas, Deividas Keburys ir Eimantas Narušis pelnė po 11 taškų.

Pralaimėjimu turnyrą Jonavoje pabaigė šeimininkų „Petrochemos“ ekipa. Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai mačą dėl trečiosios vietos 69:72 (17:14, 22:13, 10:19, 20:26) pralaimėjo Klaipėdos LCC universiteto komandai.

Į nugalėtojų krepšį Ričardas Verbickas įmetė 18 taškų, Henrikas Vorotnikovas surinko 14, Karolis Šarukas - 9.

Uostamiesčio ekipoje rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Ignas Fiodorovas (10 tšk.), Tadas Kymantas, Justas Grikštas ir Žydrūnas Jurgutis (po 9 taškus).

Šiaulių „Zanavyko“ krepšininkai ikisezoninio turnyro finalą namuose pralaimėjo „Mažeikiams“

Keturių komandų vyrų krepšinio turnyre Šakiuose nugalėtojų taurę į viršų kėlė 2013-2014 metų sezono Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionai „Mažeikiai“. Į LKL priimti Aloyzo Rudžio auklėtiniai finalo rungtynėse 88:77 įveikė turnyro šeimininkus – Šakių „Zanavyką“.

Pirmajame ketvirtyje atrodė, kad šakiečiai didesnių problemų su traumų kamuojamais „Mažeikiais“ neturės. Po dešimties minučių Edo Nickaus auklėtiniai pirmavo 31:17.

Antrajame kėlinyje svečiai sugebėjo perimti rungtynių iniciatyvą ir, likus žaisti kiek daugiau nei minutę, rezultatas tapo lygus – 46:46. Paskutinėmis ketvirčio minutėmis šeimininkai surengė spurtą 6-0 ir prieš ilgąją pertrauką išsiveržė į priekį – 52:46.

Trečiajame ketvirtyje svečiams iš Žemaitijos vėl pavyko išlyginti rezultatą – 55:55, o netrukus ir persverti jį. Nuo to momento svečiai tik tolo ir aidint finalinei rungtynių sirenai turėjo įtikinamą persvarą – 88:77.

Turnyro šeimininkams 23 taškus pelnė Marijus Užupis, Šarūnas Beniušis ir Mantas Sadauskas surinko po 12, Simas Raupys - 11.

Ignas Vaitkus nugalėtojams pelnė 19 taškų, Arvydas Gydra - 17, Paulius Beliavičius - 16, Darius Tarvydas - 14, Vytautas Pikalavičius - 11.

BK Saldus“ (Latvija) ekipa mače dėl trečiosios vietos „Zanavyko“ taurės turnyre 92:78 nugalėjo Kauno „Žalgirio“ komandos dublerius.

Klaipėdos „Naftos-Universiteto“ krepšininkai kontroliniame mače įveikė „Palangą“

Iki Nacionalinės krepšinio lygos čempionato pradžios likus mažiau nei dviems savaitėms, Ryčio Vaišvilos auklėtiniai Klaipėdos „Naftos-Universiteto“ krepšininkai kontrolinėse rungtynėse sutriuškino kaimynus iš Palangos. Daugiausiai aukštaūgių pastangomis uostamiesčio ekipa šventė pergalę rezultatu 94:66.

Visus kėlinius laimėję klaipėdiečiai geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių (38-34), atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (24-10) ir tiksliau atakavo iš visų pozicijų.

Rezultatyviausiai „Naftos-Universiteto“ komandoje žaidė 16 taškų pelnęs Dainius Vaitelis. Po 13 taškų į palangiškių krepšį įmetė Julius Kazakauskas ir Laurynas Lučinskas, 11 taškų – Tado Maželio sąskaitoje, 10 - Ovidijaus Kaminskio.

„Palangos“ gretose išsiskyrė 14 taškų įmetęs Deivydas Anužis. 12 taškų pelnė amerikietis Calebas Suttonas, 10 - Simonas Kymantas, 9 – Dovydas Retkus, 8 – Povilas Šakinis.