Kanados klubas reguliariojo sezono seriją prieš „Hawks“ laimėjo 3-1. Atlantos krepšininkai po rekordinės 19-os pergalių serijos iš septynių pastarųjų rungtynių pralaimėjo keturias.

Toronto komanda perėmė 15 kamuolių ir pakartojo savo sezono rekordą, Kanados klubo krepšininkai taip pat blokavo 9 varžovų metimus.

„Siekėme varžovams nieko neleisti pasiekti lengvai. Nenorėjome, jog „Hawks“ įsibėgėtų“, - sakė 21 tašką „Raptors“ ekipai pelnęs DeMaras DeRozanas.

J. Valančiūnas per 25 aikštėje praleistas minutes pelnė 8 taškus (4/13 dvit.), atkovojo 13 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, bet kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Raptors“: Louisas Williamsas 26 taškai (2/4 dvit., 7/10 trit., 1/2 baud.), DeMaras DeRozanas 21, Amiras Johnsonas 11, Kyle‘as Lowry 10 (9 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 8 (13 atk. kam.);

„Hawks“: Paulas Milsapas (5/13 dvit., 0/2 trit., 1/4 baud., 9 atk. kam.), Jeffas Teague (3/6 dvit., 0/3 trit., 5/6 baud.) ir Kyle‘as Korveris (1/2 dvit., 2/11 trit., 3/4 baud.) - po 11, Kentas Bazemore 10, Shelvinas Mackas 9.

Po devynių dienų pertraukos žaidusi Donato Motiejūno atstovaujama Hiustono „Rockets“ (36/18) komanda per kėlinį beveik panaikino 20 taškų deficitą, bet to pergalei nepakako. Kevino McHale‘o auklėtiniai svečiuose 100:111 (20:24, 23:30, 24:33, 33:24) nusileido subalansuotą puolimą demonstravusiai Dalaso „Mavericks“ (37/20) ekipai, praneša tritaškis.lt.

„Pirmoje rungtynių pusėje mes labai skubėjome. Mums reikėjo laiko, jog vėl įsivažiuotume. Antroje mačo pusėje pradėjome žaisti geriau“, - sakė 26 taškus pelnęs „Rockets“ lyderis Jamesas Hardenas.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Rockets“ deficitas siekė 20 taškų, tačiau likus žaisti 2:15 minučių komandas skyrė 5 taškai (93:98). Bet tuomet šeimininkai pelnė 6 taškus be atsako ir pergalės iš rankų nepaleido.

Rungtynių dėl traumos nebaigė prieš buvusią komandą žaidęs „Mavericks“ puolėjas Chandleris Parsonsas - krepšininkas po Josho Smitho pražangos pasitempė kairės kojos čiurną.

D. Motiejūnas aikštėje praleido 21 minutę, pelnė 7 taškus (2/7 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet dukart suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 26 (3/9 dvit., 3/5 trit., 11/13 baud.), Trevoras Ariza 16, Joshas Smithas 15, Corey Breweris 10, Terrence‘as Jonesas 9 (9 atk. kam.);

„Mavericks“: Devinas Harrisas (4/9 dvit., 3/9 trit.) ir Al-Farouq Aminu (5/7 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud., 12 atk. kam.) - po 17, Chandleris Parsonsas ir Rajonas Rondo - po 13, Monta Ellisas ir Dirkas Nowitzki - po 12, Tysonas Chandleris 10 (14 atk. kam.).

Kitų penktadienį vykusių NBA mačų rezultatai:

Vašingtono „Wizards“ – Klivlendo „Cavaliers“ 89:127 (26:35, 25:30, 20:29, 18:33)
Niujorko „Knicks“Majamio „Heat“ 87:111 (26:25, 22:33, 20:29, 19:24)
Orlando „Magic“ – Naujojo Orleano „Pelicans“ 95:84 (19:20, 24:27, 30:24, 22:13)
Detroito „Pistons“Čikagos „Bulls“ 100:91 (22:23, 23:30, 32:15, 23:23)
Filadelfijos „76-ers“ – Indisnos „Pacers“ 95:106 (16:23, 24:35, 28:29, 27:19)
Minesotos „Timberwolves“Fynikso „Suns“ 111:109 (26:24, 26:18, 28:35, 31:32)
Milvokio „Bucks“Denverio „Nuggets“ 89:81 (19:21, 23:23, 28:21, 19:16)
Sakramento „Kings“Bostono „Celtics“ 109:101 (28:27, 28:24, 26:23, 27:27)
Jutos „Jazz“ – Portlendo „Trail Blazers“ 92:76 (18:24, 21:19, 26:16, 27:17)
„Golden State Warriors“ – San Antonijaus „Spurs“ 110:99 (27:29, 35:26, 27:13, 21:31)
Los Andželo „Lakers“Bruklino „Nets“ 105:114 (32:34, 25:22, 20:40, 28:18).