Susitikimą sėkmingiau pradėjo aukštaūgių vedina „Pieno žvaigždžių“ ekipa (2:6). Po minutės pertraukėlės ir Martyno Gecevičiaus tritaškio ir taiklių Antano Kavaliausko baudų metimų aikštelės šeimininkai perėmė iniciatyvą (12:10). Laimonas Kisielius pelnė septynis taškus iš eilės ir vėl sugrąžino pranašumą svečiams (15:19). Po pirmų dešimties minučių Pasvalio ekipa pirmavo 23:26.

Mike’as Moseris antrą ketvirtį pradėjo dėjimu ir taikliu tritaškiu (28:26). Dar keturis taškus pridėjo Mindaugas Lukauskis ir Kšištofas Lavrinovičius (32:26). Vilniečiai tęsė savo spurtą ir Žygimantui Janavičiui pelnius du taškus įgijo dviženklį pranašumą (40:29), o po pirmos runtynių pusės pirmavo 42:31.

Osvaldo Olisevičiaus dėjimas išbudino svečius, tačiau dviem tolimais metimais atsakė Ž.J anavičius (50:37). Svečiai sumažino deficitą iki 9-ių taškų (59:50). Ketvirtį dėjimu baigė M. Lukauskis ir sostinės ekipa pirmavo 65:50.

Ketvirtajame kėlinyje ekipos keitėsi taškais ir „Lietuvos rytas“ išlaikė 15-taškų persvarą (73:58). Svečiai mėgino kilti į lemiamą šturmą ir sumažino atsilikimą iki 5-ių taškų (81:76). Likus žaisti 30 sekundžių O. Olisevičius nepataikė iš toli, o vilniečiai išlaikė persvarą ir iškovojo pergalę 84:76.

„Lietuvos rytas“: Michaelas Moseris 18, Žygimantas Janavičius 17, Kšyštofas Lavrinovičius 10, Mindaugas Lukauskis ir Antanas Kavaliauskas po 8 taškus.

„Pieno žvaigždės“: Laimonas Kisielius 13, Evaldas Kairys ir Michaelas Dixonas po 12, Žygimantas Skučas 9 taškai.