J. Mačiulis aikštėje bėgiojo 13 minučių ir per jas pelnė 7 taškus, atkovojo 4 kamuolius. Nugalėtojų gretose penkias minutes žaidė taškų nepelnęs Marius Grigonis.

Paskutiniajame Ispanijos lygos reguliariojo sezono ture pergalę iškovojusi Manresos komanda išsaugojo vietą elitinėje šalies krepšinio lygoje. „Real“ jau anksčiau buvo užsitikrinęs pirmą vietą.

Ispanijos čempionato reguliarųjį sezoną dramatiškai baigė trečioje vietoje likusi Malagos „Unicaja“ (25/9) komanda su Mindaugu Kuzminsku. „Unicaja“ svečiuose po pratęsimo rezultatu 94:93 (19:22, 22:14, 17:16, 24:30, 12:11) palaužė Bilbao „Basket“ (20/14) krepšininkų pasipriešinimą.

M. Kuzminskas žaidė 17 minučių ir pelnė 13 taškų.

Turkijoje „Galatasaray“ laimėjo, bet traumą patyrė M. Pocius

Turkijos krepšinio čempionato ketvirtfinalio antrajame mače dramatišką pergalę šventė Stambulo „Galatasaray“ komanda. „Galatasaray“ namuose po pratęsimo 70:69 (18:14, 14:16, 19:14, 12:19, 7:6) įveikė Stambulo „Fenerbahce Ulker“ krepšininkus.

Serijos iki dviejų pergalių rezultatas dabar lygus 1-1. Lemiamas trečiasis serijos susitikimas bus žaidžiamas „Fenerbahce Ulker“ arenoje.

M. Pocius traumą patyrė pirmajame kėlinyje ir vėliau aikštėje nepasirodė. Per sužaistas 7 minutes lietuvis taškų nepelnė.