Nugalėtojus vėl į pergalę vedė LeBronas Jamesas, kuris nors ir prametė pirmus 10 savo metimų, vėliau atliko trigubą dublį: pelnė 37 taškus (13/31 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 8/10 baudos), atkovojo 18 kamuolių ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

Jis įmetė paskutinius ir lemiamus 5 taškus (3-tšk., likus 36,4 sek. + 2-tšk., likus 12,8 sek.) pratęsimo pabaigoje, kai Klivlando ekipa, dar buvo atsilikusi 109:111. Po rungtynių pavargusiam, išsekusiam ir dešinę koją susižeidusiam L. Jamesui komandos draugai padėjo palikti aikštę. Matthew Dellavedova ir J. R. Smithas Klivlando klubui surinko po 17 taškų, Imanas Shumpertas - 15, o Tristanas Thompsonas - 10.

Svečiai iš Atlantos, kurie mačo pradžioje pirmavo 12:4, turėjo dvi progas išlyginti rezultatą, bet Shelvinas Mackas prametė du tritaškius iš eilės. „Hawks“ vertėsi be traumuoto Kyle'o Korverio, o Alas Horfordas dar pirmame kėlinyje buvo išvarytas iš aikštės už smūgį alkūne australui Matthew Dellavedovai. Jeffas Teague'as „vanagams“ pelnė 30, Paulas Millsapas - 22, A. Horfordas ir Kentas Bazemore'as - po 14, Shelvinas Mackas - 13, o DeMarre'as Carrollas 10 taškų.

Aikštės šeimininkams, kurie žaidė be traumuoto Kyrie Irvingo, tai būtų pirmas NBA finalas nuo 2007 metų. Tuo metu L. Jamesui tai būtų jau penktas NBA finalas iš eilės.

Pirmus du mačus Atlantoje „Cavaliers“ ekipa laimėjo 97:89 (20:26, 31:25, 23:16, 23:22) ir 94:82 (26:21, 28:28, 30:17, 10:16), o ketviras Rytų konferencijos finalo serijos rungtynes komandos naktį iš antradienio į trečiadienį Lietuvos laiku vėl žais Klivlande.

Rezultatas:

Klivlando „Cavaliers“ - Atlantos „Hawks“ - 114:111 (21:24, 27:25, 33:27, 23:28, 10:7), - po pratęsimo, serija 3-0.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 37 (47 min., 18 atk. kam., 13 rez. perdav., 13/31 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 8/10 baudos), australas Matthew Dellavedova ir J. R. Smithas po 17, Imanas Shumpertas 15, Tristanas Thompsonas 10, rusas Timofejus Mozgovas (3/6 dvitaškiai) ir Jamesas Jonesas po 9, Shawnas Marionas 0 taškų (4 min.).

„Hawks“: Jeffas Teague'as 30 (6 atk. kam., 7 rez. perdav., 6/15 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 9/9 baudos), Paulas Millsapas 22 (9 atk. kam.), Alas Horfordas (Dominika) ir Kentas Bazemore'as po 14, Shelvinas Mackas 13, DeMarre'as Carrollas 10, Mike'as Scottas 8, Mike'as Muscala 0 (9 min.), vokietis Dennisas Schroderis (3 min.) ir makedonas Pero Antičius (13 sek.) po 0 taškų.