Vienintelis iš lietuvių Danas Rapšys suspėjo dalyvauti 200 m rungties nugara finale, tarp aštuonių dalyvių užėmęs ketvirtą vietą - 1 minutė 59,08 sekundės. Lietuvos plaukiką nuo bronzos apdovanojimo skyrė 0,07 sekundės.

Nugalėjo vengras Peteris Berniekas (1:57,80), aplenkęs italus Lucą Mencarinį (1:57,90) ir Christopherį Ciccaresę (1:59,01).

Turnyre Italijos sostinėje G. Titenis iškovojo du - aukso ir bronzos - medalius, o R. Meilutytė pelnė vieną aukso apdovanojimą.

Savo paskyroje „Faceboook“ svetainėje apie tai, jog finalai neįvyks, pranešė ir Rūtos treneris Jonas Ruddas. Jis pasidalino ir nuotrauka iš stichijos apimtos Romos.