Pirmajame etape surengtos 13,8 km atskiro starto lenktynės. Distancijoje, kurioje nebuvo įkalnių, geriausią laiką užfiksavo „BMC Racing“ komandos narys australas Rohanas Dennisas – 14 min. 56 sek.

Nuo lyderio 5 sek. atsiliko išankstiniu favoritu vadintas vokietis Tony Martinas („Etixx-Quick Step“), o 6 sek. pralaimėjo kitas atskiro starto lenktynių specialistas šveicaras Fabianas Cancellara („Trek Factory Racing“).

Pernai „Tour de France“ etapą laimėjęs R. Navardauskas distancijoje užtruko 16 min. 29 sek. ir užėmė 141-ą vietą tarp 198 sportininkų.

Praėjusių metų čempionas italas Vincenzo Nibali („Astana“) finišavo per 15 min. 39 sek. ir užėmė 22-ą vietą.

Sekmadienį dviratininkų laukia 166 km distancija, kurioje nebus statesnių įkalnių. Šiemet „Tour de France“ dviračių lenktynes sudaro 21 etapas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)