B. Virbalytė finišavo per 1 val. 33 min. 54 sek. Sportininkė šiose varžybose nugalėjo ketvirtą kartą. Jai taip pat atiteko Lietuvos čempionato aukso medalis.

Antrąją vietą užėmė baltarusė Anastasija Rodzkina (1:42.56), trečiąją – lenkė Agnieška Agnieszka Ellward (1:47.38).

Lietuvos pirmenybių sidabras atiteko Austėjai Kavaliauskaitei (5 vieta, 1:55.33), bronza – Ievai Šukevičiūtei (6 vieta, 1:57.24).

Vyrų 20 km varžybose trečią kartą triumfavo lenkas Dawidas Tomala (1:24.41). Antras buvo italas Leonardo dei Tosas (1:24.44), trečias – baltarusis Jevgenijus Zaleskis (1:28.05).

Lietuvos čempionato medalius išsidalino Marius Žiūkas (4 vieta, 1:28.36), Genadijus Kozlovskis (6 vieta, 1:29.00) ir Marius Šavelskis (11 vieta, 1:35.59).

Jaunuolių ir jaunių vaikinų 10 km varžybose antrąją vietą užėmė asmenin rekordą pagerinęs Paulius Juozaitis (47.42). Kitus medalius 10 km distancijoje išsidalino svečiai iš užsienio.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.