Sėkmingiausiai iš trijų Lietuvos atstovų pasirodė Rokas Suslavičius, kuris penkissyk suklydo šaudykloje bei suko tiek pat baudos ratų, o finiše 5 minutes 17,3 sekundės pralaimėjo nugalėtojui rusui Timofejui Lapšinui ir užėmė 84-ą vietą.

Arnoldas Mikelkevičius, kuris buvo priverstas sukti du baudos ratus, tenkinosi 88-a poziciją, o Nikolajus Kondratovas (4 baudos ratai) liko 105.

Antras finiše buvo kitas Rusijos biatlonininkas Aleksejus Slepovas, o trečioji vieta atiteko austrui Svenui Grosseggeriui:

1. Timofej Lapšin (Rusija) 23 min. 50,9 sek. (1 baudos ratas)
2. Aleksej Slepov (Rusija) atsiliko 13,1 sek. (1)
...
108.Batjargal Urtnasan (Mongolija) 12:03,0 (2)

Tarptautinės biatlono sąjungos taurės varžybų trečiojo etapo sprinte Marija Kaznačenko užėmė 22-ą vietą

Austrijoje vykstančiame 2013-2014 metų sezono Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės trečiojo varžybų etapo moterų 7,5 km sprinto lenktynėse 22-ą vietą ketvirtadienį užėmė Marija Kaznačenko.

Vos kartą šaudykloje suklydusi bei vieną baudos ratą sukusi Lietuvos biatlonininkė finiše 1 minutę 33,3 sekundės pralaimėjo rungties nugalėtojai vokietei Nadinei Horchler (22:41,7).

Antra tarp 64 distanciją baigusių sportininkių finišavo rusė Olga Podčufarova (22:42,0), o trečiąja pozicija tenkinosi kita Rusijos biatlonininkė Galina Nečkasova (22:47,6):

1. Nadine Horchler (Vokietija) 22 min. 41,7 sek. (1 baudos ratas)
2. Olga Podčufarova (Rusija) atsiliko 0,3 sek. (2)
3. Galina Nečkasova (Rusija) 5,9 (1)
4. Kathrin Lang (Vokietija) 6,3 (1)
5. Jekaterina Jurlova (Rusija) 15,6 (2)
...
22.Marija Kaznačenko 1:33,3 (1)
...
64.Magdalena Millinger (Austrija) 4:12,5 (5)

Slidininkė Ingrida Ardišauskaitė žiemos universiadoje Italijoje ketvirtadienį buvo 44-a

Žiemos universiados Italijoje merginų 10 km slidinėjimo persekiojimo (5 km klasikiniu stiliumi ir 5 km laisvuoju stiliumi) rungtyje 44-a tarp 71 dalyvės finišavo Ingrida ASrdišauskaitė - 32 minutės 19,1 sekundės.

Aukso medalio savininke šioje rungtyje tapo Kazachstano atstovė Tatjana Osipova (29:34,7), universiados sidabro apdovanojimo savininke tapo ukrainietė Kateryna Grygorenko (29:35,7), o bronza tenkinosi suomė Minna Marjaana Pitkaenen (29:36,1):

1. Tatjana Osipova (Kazachstanas) 29 min. 34,7 sek.
2. Kateryna Grygorenko (Ukraina) 29:35,7
3. Minna Marjaana Pitkaenen (Suomija) 29:36,1