3 minutes ir 51 sekundę atsilikęs nuo lyderių „Orica GreenEDGE“ ekipos narys Aidis Kruopis užėmė 63-ią vietą, o trečia pozicija šiame etape tenkinosi kanadietis Ryanas Andersonas.

Etapo rezultatai:

1. Ruben Zepuntke (Vokietija) - 3 val. 18 min. 03 sek.
2. Ramūnas Navardauskas (Lietuva)
3. Ryan Anderson (Kanada)
4. Dion Smith (Naujoji Zelandija)
5. Benjamin King (JAV) - tas pats laikas
...
63. Aidis Kruopis (Lietuva) - atsiliko 3 min. 51 sek.
...
113. Thomas Peterson (JAV) - 22:31

Po prologo ir pirmo etapo bendroje įskaitoje R. Navardauskas užima devynioliktą vietą, o A. Kruopis - 76-as.

Pirmas Lietuvos dviratininkas prologo nugalėtojui ir lenktynių lyderiui olandui Tomui Dumoulinui pralaimi 38 sekundes, o antras - 5 minutes ir 1 sekundę.

Bendra įskaita:

1. Tom Dumoulin (Olandija) - 3 val. 24 min. 09 sek.
2. Ruben Zepuntke (Vokietija) - atsilieka 6 sek.

Lenktynėse Prancūzijoje po trijų etapų D. Tušlaitė - trylikta

Daugiadienėse dviratininkių lenktynėse „Tour Cycliste Feminin International de l'Ardeche“ Prancūzijoje po trijų etapų aukščiausiai iš keturių lietuvių esanti „Forno d'Asolo-Astute“ komandos narė Daiva Tušlaitė užima tryliktą vietą.

Lietuvos dviratininkė 41 sekundė pralaimi lenktynių lyderei Lindai Villumsen iš Naujosios Zelandijos, kuri lenkia baltarusę Alioną Amaliusik ir amerikietę Tayler Wiles.

Milda Jankauskaitė kol kas užima 81-ą vietą (+10 min. 59 sek.), Edita Janeliūnaitė - 95-a (+12:04), o Žavinta Titenytė - 113-oje (+19:04) pozicijoje.

1. Linda Villumsen (Naujoji Zelandija) - 4 val. 57 min. 46 sek.
2. Aliona Amaliusik (Baltarusija) - atsilieka 10 sek.
3. Tayler Wiles (JAV) - 12
4. Rachel Neylan (Australija) - 19
5. Lizzie Williams (Australija) - 23
...
13. Daiva Tušlaitė (Lietuva) - 41
...
81. Milda Jankauskaitė (Lietuva) - 10:59 min.
...
95. Edita Janeliūnaitė (Lietuva) - 12:04
...
113. Žavinta Titenytė (Lietuva) - 19:04
...
118. Betty Kals (Belgija) - 40:58

Antrą etapą - 6,7 km atskiro starto lenktynes laimėjo L. Villumsen (10 min. 02 sek.). D. Tušlaitė (+41 sek.) finiše buvo šešiolikta, M. Jankauskaitė (+1:10) - 50-a, E. Janeliūnaitė (+2:15) - 105-a, o Ž. Titenytė (+2:38) - 112-a.

Trečio 77,8 km etapo nugalėtoja tapo australė Loren Rowney (2:09:14), o kartu su pagrindine grupe finišavusi D. Tušlaitė užėmė aštuntą vietą. Likusios Lietuvos dviratininkės gerokai atsiliko nuo lyderių: M. Jankauskaitė (+9:49) buvo 73-ia, E. Janeliūnaitė (+9:49) - 76-a, o Ž. Titenytė (+16:26) tenkinosi 115-a pozicija.