Rūtą šįkart aplenkė finale dominavusi Jamaikos plaukikė Alia Atkinson (1.02,54). Trečia liko Jungtinių Amerikos Valstijų atstovė Katie Meili (1.05,47).

100 m plaukimo krūtine finalas

Taip pat šeštadienį vykusiose atrankos varžybose R. Meilutytė distanciją įveikė per 1 min. 4,89 sek. ir buvo pirma. Atrankoje antra liko A. Atkinson (1.05,16), trečia - K. Meili (1.07,07).

R. Meilutytei priklauso šios rungties pasaulio rekordas (1.02,36), į kurį šeštadienį finale rimtai kėsinosi A. Atkinson.

Lietuvei šeštadienį nepavyko patekti į 50 m plaukimo laisvu stiliumi finalą. Atrankoje lietuvė distanciją įveikė per 25,60 sek. ir užėmė 10-ą vietą. Pirma atrankoje buvo Olandijos plaukikė Inge Dekker (24,51).

Pasaulio plaukimo čempionatui trumpajame baseine (25 m) besiruošianti geriausia Lietuvos plaukikė šią savaitę triumfavo Tokijuje vykusiame pasaulio taurės etape. R. Meilutytė iškovojo auksą 50 m plaukimo krūtine rungties finale. Lietuvė nuotolį nuplaukė per 29.36 sek.

Tačiau 100 m plaukimo krūtine rungtyje antrą vietą užėmusi Rūta (1.03,72) finale taip pat turėjo pripažinti A. Atkinson (1.02,86) pranašumą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (76)