Geriausiai iš trijų lietuvių sekėsi Tomui Kaukėnui, kuris šaudyklose „uždirbo“ tris baudos minutes ir, sugaišęs 55 minutes 5,3 sekundės, užėmė 41-ą vietą. Lietuvis finiše 4 minutes 50,8 sekundės pralaimėjo be klaidų šaudžiusiam legendiniam 41-erių metų norvegui Ole Einarui Bjoerndalenui, kuris laimėjo jau 95-as lenktynes pasaulio taurės etapuose.

Antrą ir trečią vietas šioje rungtyje trečiadienį užėmė vokietis Simonas Schempas ir rusas Aleksejus Volkovas.

Dusyk šaudykloje suklydęs Karolis Dombrovskis užėmė 44-ą vietą, o tris kartus nepataikęs Vytautas Strolia liko 71-as tarp 104-ių dalyvių.

1. Ole Einar Bjoerndalen (Norvegija) - 50 min. 14,5 sek. (0 baudos minučių)
2. Simon Schempp (Vokietija) - atsiliko 27,1 sek. (1 b. min.)