Lietuvos plaukikė nuotolį įveikė per 1:05.20 - tai naujas Europos rekordas. Ankstesnysis taip pat priklausė mūsų šalies atstovei (1:05.21).

Antrą vietą rungtyje užėmė japonė Kanako Watanabe (1:07.92), trečią – Rusijos atstovė Valentina Artemyeva (1:08.56).

Praėjusiais metais šią rungtį laimėjusi R. Meilutytė nuotolį įveikė beveik trimis sekundėmis lėčiau - per 1:07.96.

16-metė lietuvė dalyvaus 50 ir 100 metrų plaukimo laisvu stiliumi ir 50 metrų krūtine rungtyse.

R. Meilutytė ruošiasi svarbiausiam šios vasaros startui - liepos 19 - rugpjūčio 4 dienomis Barselonoje vyksiančiam pasaulio čempionatui.

Po šių varžybų olimpinė čempionė neskubės ilsėtis ir dar startuos planetos jaunių (iki 17 metų) pirmenybėse, kurios rugpjūčio 26-31 d. bus surengtos Dubajuje (JAE).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (363)