Du įvarčius Lietuvos rinktinei pelnė Artūras Laukaitis (12:53 ir 22:33), vieną įmušė Ilja Četvertakas (02:25)

Vėl sėkmingai žaidė Lietuvos rinktinės vartininkas Artūras Pavliukovas, atrėmęs 18-a varžovų smūgių iš 19-os.

Trečiadienį turnyre bus poilsio diena, o ketvirtadienį lietuviai žais su Pietų Korėjos komanda.

Pirmas kėlinys prasidėjo skaudžia pamoka. Jau pirmą rungtynių minutę (00:53) Guusas Nesas tiksliu smūgiu į vartus išvedė Nyderlandus į priekį (0:1). Gavę skaudžią pamoką pačioje rungtynių pradžioje, lietuviai susiėmė ir išlygino žaidimą. Trečią rungtynių minutę I. Četvertakas po brolio Deivido Četvertako perdavimo išlygino rezultatą (1:1).

Kaip įprasta, Lietuvos rinktinė sėkmingai išnaudojo kiekybinę persvarą. Dešimtą rungtynių minutę Jordas Smitas užsidirbo 2 baudos minutes, o A. Laukaitis po Jauniaus Jasinevičiaus perdavimo išvedė lietuvius į priekį - 2:1.

Kėliniui artėjant į pabaigą pirmas baudos minutes šiame čempionate po galingo susidūrimo su varžovu Lietuvos rinktinėje užsidirbo Nojus Laukaitis. Likę keturiese lietuviai sėkmingai neutralizavo visus varžovų bandymus išlyginti rezultatą ir sėkmingai laikėsi mažumoje.

Antras kėlinys prasidėjo dviejų minučių nuobauda vartininkui A. Pavliukovui už laiko vilkinimą. Tačiau tai į naudą išėjo ne Nyderlandų komandai, o lietuvių. Nepraėjus dviems minutėmis, mažumoje žaidę lietuviai, po A. Laukaičio tikslaus smūgio padidino pranašumą - 3:1.

Nors įpusėjus rungtynėms Lietuvos rinktinė kelis kartus žaidė daugumoje, tačiau išnaudoti persvaros nepavyko, o į paskutinę pertrauką komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant 3:1.

Trečiame kėlinyje rezultatas nepasikeitė ir Lietuvos rinktinė iškovojo pergalę 3:1.

Kitoje grupės rungtynėse Kroatijos rinktinė antradienį 5:4 (3:0, 1:1, 1:3) privertė pasiduoti Rumunijos bendraamžius. Įvarčius nugalėtojams pelnė Luka Jarcovas (13:28), Renato Plantužičius (14:23 ir 32:10), Matija Miličičius (19:16) ir Franas Gjonis (47:28).

Pralaimėjusiųjų gretose įvarčiais pasižymėjo Florinas Creanga (34:08), Szilardas Rokaly (46:17) ir Ištvanas Gerebas (44:15 bei 49:12).

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Lietuva 2 2 0 0 0 7:1 6
2. Olandija 2 1 0 0 1 7:7 3
3. Kroatija 2 1 0 0 1 5:8 3
4. Pietų Korėja 1 0 1 0 0 6:5 2
5. Rumunija 2 0 0 1 1 9:11 1
6. Didžioji Britanija 1 0 0 0 1 4:6 0

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)