Įvarčiais prie pergalės prisidėjo Marcinas Koluszas (25:52), Aronas Chmielewskis (44:18), Marekas Strzyzowskis (44:28), Tomaszas Malasinskis (55:59) ir Mikolajus Lopuskis (59:50).

Vienintelio įvarčio autorius olandų gretose Jordy van Oorschotas (57:38).

Kitą pirmenybių sostinėje trečio turo mačus trečiadienį žaidė Kroatijos ir Rumunijos rinktinės. Kroatijos ledo ritulininkai tik po baudinių serijos 4:3 (0:1, 1:1, 2:1, 0:0, 1:0) įveikė pirmą tašką iškovojusią bei penktoje pozicijoje likusią Rumunijos ekipą, kuri likus pusseptintos minutės iki trečio kėlinio pabaigos dar pirmavo 3:1.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Borna Renduličius (30:24), Kenny Macaulay (53:27), Tadija Miričius (57:22) ir Igoris Jačmenjakas (65:00).

Pralaimėjusiųjų gretose įvarčiais pasižymėjo Levente Zsokas (7:32), Ede Mihaly (24:37) ir Huba Borsas (46:20).

Trečią turo mačą žaidė Lietuvos ir Didžiosios Britanijos rinktinės. Mūsiškiai iškovojo pergalę 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) ir grupėje užima antrą vietą.

I diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Lenkija3300015:39
2.Kroatija3210012:38
3.Lietuva320018:46
4.Didžioji Britanija310025:73
5.Rumunija300124:150
6.Olandija300031:130

Pirmą vietą turnyre užėmusi komanda iškovos kelialapį į I diviziono A grupę, o paskutine likusi ekipa iškris į II divizioną.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)