Įvyko šaudymo iš lanko „Pavasario strėlės“ turnyras

 (3)
Olimpinių lankų jaunių grupėje pirmą vietą iškovojo Vilniaus miesto „Sietyno“ mokyklos sportininkas Mantas Linka. Jis finale 6:4 nugalėjo Antaną Barkauską iš LSK klubo. Bronzą laimėjo LSK klubo atstovė Juliana Semionova, dvikovoje 6:4 nugalėjusi Kauno Jaunalietuvių sporto organizacijos sportininką Deividą Palubinską.
Kęstutis Timinskas
© Organizatorių nuotr.

Olimpinių lankų suaugusių pogrupio finalo dvikovoje susitiko LSK klubo sportininkas Kęstutis Timinskas ir Taurinas LubysKlaipėdos klubo „Harmonija“. Dvikova baigėsi 6:2 K. Timinsko naudai. Kovoje dėl bronzos Jonas Skačkauskas iš Kauno Jaunalietuvių sporto organizacijos 6:2 nugalėjo LSK klubo atstovą Regimantą Čiupailą.

Skriemulinių lankų pogrupyje pirmą vietą iškovojo Valerijus Denisovas iš LSK klubo. Jis finalo dvikovoje 142:139 nugalėjo Utenos lankininkų klubo lankininką Remigijų Bileišį. Pusfinalio dvikovoje V. Denisovas pagerino šalies senjorų rekordą. Bronzos medalį iškovojo LSK klubo atstovas Tomas Liekis, kuris dvikovoje 140:139 nugalėjo Marių Grigaravičių iš Utenos lankininkų klubo.

Paprastų lankų jaunių pogrupyje pirma vieta atiteko Andriui Šironui iš Molėtų. Jis finale 6:4 nugalėjo LSK klubo atstovą Vytenį Šimkų. Trečią vietą iškovojo Laurynas Paškevičius iš LSK klubo, kuris dvikovoje 7:3 nugalėjo Liną Široną iš Molėtų.

Moterų, šaudančių paprastais lankais grupėje, nenugalima buvo Vitalija Zeleniūtė iš LSK klubo, dvikovoje 6:0 nugalėjusi Aušrinę Paukštutę. Kovoje dėl bronzos medalio savo pranašumą įrodė LSK klubo narė Simona Šakalytė, kuri 6:0 nugalėjo Austėją Šironaitę iš Molėtų.

Vyrų, šaudančių paprastais lankais pogrupyje, finale dėl pirmos vietos kovojo Mindaugas Junevičius ir Vladimiras Mosinas iš LSK klubo. Dvikova baigėsi lygiomis ir tik po papildomo šūvio M. Junevičius įrodė savo pranašumą. Bronzos medalį iškovojo Remigijus Skirgaila, kuris dvikovoje dėl trečios vietos 6:2 nugalėjo Juozą Sedlecką.

Informacija pateikė Lietuvos lankininkų federacija.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kitos sporto šakos

Istorinėse varžybose – sunerimusi L. Asadauskaitė ir nelaukta viešnia (26)

Pirmą kartą Vilniuje rengiamos aukščiausio rango šiuolaikinės penkiakovės varžybos – pasaulio taurės finalas – prasidėjo staigmenomis. Malonią šeimininkams pateikė Lina Batulevičiūtė, o viena favoričių laikyta Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė komplikavo savo galimybes siekti galutinės pergalės. Dar vienas netikėtumas buvo Donatos Rimšaitės pasirodymas tribūnoje.

Pasaulio penkiakovės taurės finalo fechtavimosi rungtyje lietuvės lipo lyderėms ant kulnų (1)

Ketvirtadienį Vilniuje prasidėjusiose pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės finalo moterų varžybose Lietuvos garbę ginti stojo trys Lietuvos atstovės. Fechtavimosi rungtyje Londono olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė liko toli nuo lyderių, o geriausiai sekėsi Linai Batulevičiūtei ir Ievai Serapinaitei.

Savaitgalį į Trakus sugužės irkluotojai – vyks 55-oji „Gintarinių irklų“ regata (1)

Šių metų birželio 23-25 dienomis vyks jubiliejinė, 55-oji „Gintarinių irklų” regata. Regatoje irkluotojai pasitikrina jėgas prieš svarbiausius startus Europos bei pasaulio irklavimo čempionatuose. Šiais metais į „Gintarinių irklų” varžybas atvyksta sportininkai iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos, Gruzijos bei Rusijos.

Europos šuolių į vandenį čempionate I. M. Girdauskaitė liko tarp autsaiderių (1)

Lietuvos šuolininkei į vandenį Indrei Marijai Girdauskaitei pasirodymas Europos šuolių į vandenį čempionate Kijeve susiklostė ne taip, kaip norėtasi. Šuoliuose nuo 1 ir 3 metrų aukščių tramplinų rungtyse dalyvavusi sportininkė tikėjosi bent vienoje rungtyje patekti į finalą, tačiau to pasiekti nepavyko.

Vilniuje startavusiose penkiakovės pasaulio taurės vyrų fechtavimosi varžybose J. Kinderis – 16-as (1)

Ketvirtadienį Vilniuje prasidėjo šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės finalo etapas. Pirmi į kovą įsitraukė vyrai, kurie varžėsi fechtavimosi rungties pagrindiniame etape. Lietuvai vyrų grupėje atstovauja vienintelis Justinas Kinderis.