Mūsiškė bendroje įskaitoje tarp 73 plaukikių liko 27-ta. Jai iki pusfinalio etapo pritrūko 0,67 sek.

Atrankos varžybų nugalėtoja tapo australė Cate Campbell (53,24 sek.).

R. Meilutytė Barselonoje startuos dar dviejose rungtyse - 50 m krūtine bei 50 m laisvu stiliumi. Jei pastaroje ji teigia jokių ypatingų tikslų sau nekelianti, tai 50 m plaukime krūtine yra laikoma pagrindine favorite.

Primename, kad antradienį vykusiame moterų 100 m plaukimo krūtine finale lietuvė (1:04.42 sek.) iškovojo aukso medalį, o pusfinalyje pagerino visų laikų pasaulio rekordą - 1:04.35 min.

D. Rapšys ir G. Titenis - pusfinaliuose

Sėkmingai vyrų 200 m plaukimo nugara atrankos varžybose pasirodė 18-metis Danas Rapšys, kuris savo plaukime finišavo šeštas (1:59.11 min.), o bendroje įskaitoje užėmė 14-tą vietą tarp 35-ių sportininkų ir pateko į pusfinalį.

Geriausią rezultatą kvalifikacijoje užfiksavo amerikietis Tyleris Clary (1:56.76 min.).

Ketvirtadienį Barselonoje į baseiną šoko ir Giedrius Titenis. Jis 200 m krūtine atrankoje užtruko 2:10.70 min. ir savo plaukime buvo ketvirtas, o bendroje įskaitoje - septintas bei pateko tarp 16-os pusfinalininkų.

Kvalifikacijos nugalėtoju tapo vokietis Marko Kochas - 2:09.39 min.

Visi pusfinalio plaukimai numatyti ketvirtadienio vakarą.

Moterų 200 m krūtine atrankoje savo plaukime Raminta Dvariškytė (2:33.84 min.) finišą pasiekė devinta, o bendroje įskaitoje tenkinosi 29-ta pozicija tarp 36 dalyvių ir į pusfinalį neprasibrovė.

Absoliučiai geriausią laiką pademonstravo JAV plaukikė Micah Lawrence - 2:21.74 min. Ji lietuvę pralenkė net 12 sekundžių.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (141)