Rungtynės nuo pat pradžių buvo labai aktyvios - tik pirmojoje dalyje labiau sekėsi svečiams.

Po pertraukos grįžę aikštės šeimininkai rezultatą išlygino, o trečioje rungtynių atkarpoje per kelias minutes pelnę du įvarčius „Energijos“ ledo ritulininkai nulėmė susitikimo baigtį.

Vartus vėl patikimai gynė patyręs Nerijus Dauksevičius.

Dovydas Kulevičius po rungtynių teigė, kad aikštėje vyko atkakli kova.

„Tai buvo dvi puikios rungtynės, kurias mums pavyko laimėti tik po labai atkaklios kovos. Visi žaidėjai padarėme didžiulį darbą aikštėje, už ką ir nusipelnėme ovacijų“.

Po įvartį „Energijai“ pelnė Deividas Kazlauskas (22:39), Šarūnas Kuliešius (35:01), Andrius Židkovas (43:21) ir Paulius Gintautas (45:01).

Svečių gretose pasižymėjo Nikita Jurčenka (9:10), Aleksandras Pastuchovas (16:55) ir Nikita Ustinenka (55:00).

Po 24–os pergalės Baltarusijos Aukščiausioje lygoje elektrėniškiai, surinkę 76–is taškus, lieka antroje vietoje.

Sausio 17-18 dienomis „Energijos“ vyksta į Minską, kur jėgas išbandys su „Junior“ (72 tšk.) klubu, užimančiu 4-ą vietą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)