Šeimininkai pirmavo po tikslaus Aleksejaus Kitelio (0:24) smūgio, tačiau antrajame kėlinyje Justinas Vėželis (23:30) išlygino rezultatą, o Andrius Židkovas (27:56) išvedė svečius į priekį - 2:1. Deja. „Energija“ pirmavo labai trumpai, nes jau po 25 sekundžių Nikolajus Logviniukas (28:23) išlygino rezultatą - 2:2.

Pergalingą šeimininkų įvartį trečią pratęsimo minutę pelnė jau minėtas Nikolajus Logviniukas (62:36).

„Energija“ abejas rungtynes žaidė be šešių pagrindinės sudėties žaidėjų, kurie atstovauja Lietuvos jaunimo 20-mečių rinktinei pasaulio čempionate Vengrijoje - tai vartininkas Donatas Žukovas, Paulius Gintautas, Dominykas Bisturys, Aurimas Gaidauskas, Donatas Vitte ir Lukas Vėželis. Be to, dėl asmeninių priežasčių į Baltarusiją nevažiavo Martynas Šlikas.

Sekmadienį pirmąjį tarpusavio susitikimą svečiuose „Energija“ pralaimėjo 5:8 (2:3, 0:4, 3:1).

Baltarusijos aukščiausiojoje ledo ritulio lygoje pirmauja Soligorsko „Šachtior-2“ (68 tšk.) ekipa, o antrą vietą užima čempiono titulą ginantis Žlobino „Metalurg-2“ (66 taškai) klubas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)