„Dragūnui“ 9 įvarčius pelnė Benas Butkus, 6 – Lukas Jurys, po 5 – Laurynas Simonavičius ir Mindaugas Meškauskas.

Panevėžio ekipai po 5 įvarčius pelnė Ovidijus Jagučanskis bei Evaldas Vėta.

„Trylika įvarčių laimėjome, bet pergalė nėra tokia saldi, kad labai džiaugtumėmės. Daug neišpildėme progų, daug neįmetėme, tad pergale labai džiaugtis nesinori, buvo labai daug techninio broko“, – sakė „Dragūno“ žaidėjas Gintaras Cibulskis.

„Rezultatas parodė, kad nenuginčijami lyderiai ir ženkliai stipresnė komanda yra „Dragūnas“, daugkartiniai čempionai. Mūsų tikslas buvo pakovoti. Pirmąjį kėlinį tai sugebėjome, o antrame kėlinyje nebepavyko. Mūsų komanda yra ženkliai jaunesnė, joje žaidžia gimnazistai. Be to, „Dragūno“ atsarginių žaidėjų suolelis buvo ilgesnis. Tai irgi prisidėjo“, – pabrėžė E. Vėta.

Antrą vietą užimantis ir čempiono titulą ginantis Alytaus „Varsos-Stronglaso“ klubas išvykoje 36:24 (18:3) nugalėjo Varėnos „Ūlos“ ekipą.

Alytiškiams 7 įvarčius pelnė Žygimantas Micevičius, o „Ūlos“ gretose po 4 kartus pasižymėjo Laurynas Petrušis, Šarūnas Krisiulevičius ir Gražvydas Sereičikas.

Kitose rungtynėse Vilniaus „Vilnius“ namuose 27:24 (13:9) įveikė Šiaulių „SM Dubysos-Gubernijos“ klubą, o Kauno „Granitas-Karys“ savo aikštėje 31:25 (18:11) pranoko Vilniaus „Šviesą“.

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):