II diviziono prizininkais tapo Algirdas Motiejūnas (Vilniaus „Žirmūnų BK“), 16-metis Rokas Rudžinskas („Žirmūnų BK“) ir Andrius Kulbokas („Straikas plius“). Pirmą kartą suburto trečio diviziono pirmame turnyre geriausiai sekėsi Romu Rudžinskui, Aurimui Baikovui ir Gintarui Rimkai.

Lietuvos boulingo federaciją pradžiugino padidėjęs dalyvių skaičius moterų varžybose. Šį kartą turnyre jėgas išbandė 18 moterų, nors ankstesniais metais būdavo 12-14 dalyvių.

Tarp dailiosios lyties atstovių geriausiai sekėsi Daivai Perminienei, finale 188:141 įveikusiai Jūratę Palaimaitę. Mažajame finale Laima Spancerienė 168:158 pranoko Jolantą Kontvainienę.

Senjorų įskaitoje nugalėtoju tapo Timofejus Murajovas. Jis finale 164:152 nugalėjo Eugenijų Stankevičių. Trečią vietą užėmė Arvydas Musteikis, mažajame finale 224:200 įveikęs Edmundą Levandavičių.

Antras reitingo turnyras vyks spalio 31 - lapkričio 8 dienomis. Iki 2016-ų gegužės vidurio bus surengti 6 reitingo turnyrai, o geriausius rezultatus juose pasiekę sportininkai pelnys kelialapius į Lietuvos asmeninio čempionato finalo etapą.