Vokietijos vicečempionai „Borussia“ futbolininkai namuose 1:2 nusileido Berlino „Hertha“ komandai.

Nors šeimininkus į priekį jau 7-ą mačo minutę į priekį išvedė Marco Reusas, tačiau dar pirmame kėlinyje svečiai iš sostinės ne tik išlygino rezultatą, bet ir persvėrė jį savo naudai.

Antrame kėlinyje nė vieniems pasižymėti nepavyko. Po šio pralaimėjimo „Borussia“ ekipa nuo pirmaujančios Miuncheno „Bayern“ komandos jau atsilieka 12 taškų ir yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis daugiau.

Tuo tarpu „Bayer“ klubas Brėmene 0:1 pralaimėjo vietos „Werder“ futbolininkams. Pergalingo įvarčio autoriumi 74-ą minutę tapo Santiago Garcia.

Visi rezultatai:

„Braunschweig“ 1 - 0 „Hoffenheim“
29' [1 - 0] Torstenas Oehrlas (iš 11 metrų baudinio)

82' Timo Perthelas („Braunschweig“) gavo raudoną kortelę

„Hamburger“ 2 - 3 „Mainz“
21' [1 - 0] Hakanas Calhanoglu
47' [1 - 1] Shinji Okazaki
50' [1 - 2] Nicolai Mulleris
79' [2 - 2] Rafaelis van der Vaartas
90' [2 - 3] Shinji Okazaki

82' Tomasas Rinconas („Hamburger“) gavo raudoną kortelę

Dortmundo „Borussia“ 1 - 2 Berlyno „Hertha“
7' [1 - 0] Marco Reusas
23' [1 - 1] Adrianas Ramosas
45' [1 - 2] Sami Allagui

„Freiburg“ 2 - 1 „Hannover“
25' [1 - 0] Admiras Mehmedi
36' [2 - 0] Admiras Mehmedi
90' [2 - 1] Leonardo Bittencourt

Brėmeno „Werder“ 1 - 0 Lėverkuzeno „Bayer“
74' [1 - 0] Santiago Garcia

Nurnberg“ 0 - 0 „Schalke“