Rimto pasipriešinimo sulaukė Gargždų „Banga“, kuri išvykoje atsiliko nuo Pirmos lygos lyderių Vilniaus „Riterių“ 0:2, bet antrame kėlinyje dramatiškai suspėjo išlyginti rezultatą (3:3).

Po tikslaus Mato Ramanausko smūgio ketvirtą kompensuoto laiko minutę kova persikėlė į pratęsimą, per kurį svečiams pergalingus įvarčius parūpino brazilas Cesinha ir Dovydas Norvilas.

Tuo metu Marijampolės „Sūduva“ vos išvengė kryčio akistatoje su Kretingos „Minija“, taip pat per pridėtą antro kėlinio laiką išlyginamąjį įvartį įmušus serbui Aleksandrui Živanovičiui (1:1). Pratęsime rezultatas nekito, o baudinių seriją neklydę suvalkiečiai laimėjo 5:3.

Kur kas paprasčiau su antrojo ešelono atstovais susitvarkė „Šiauliai“, 4:0 sutriuškinę Tauragės „Taurą“. Tris įvarčius pelnė Nauris Petkevičius.

„Kauno Žalgiris“ dar griežčiau – 5:0 – eliminavo „Garliavą“, nors valandą negalėjo pralaužti pastarosios gynybos.