Daugiausia taškų - 20 - nugalėtojams pelnė Saulius Štombergas, per 36 žaidimo minutes pataikęs abu tritaškius, 5 dvitaškius iš 6 bei 4 baudų metimus iš 6. M. Timinskas Vitorijos komandai pelnė 3 taškus (žaidė 15 minučių).

18 taškų į "Pamesa" krepšį įmetė amerikietis Victoras Alexanderis (Viktoras Aleksanderis) 11 - Fabricio Oberto (Fabricijus Obertas), 10 - amerikietis Elmeris Bennettas (Elmeris Benetas).

Valensijos komandoje, kuri 18 klubų turnyre užimą antrąją vietą (8 pergalės,2 pralaimėjimai) sėkmingiausiai rungtyniavo amerikietis Derrickas Alstonas (Derikas Elstonas, 32 tšk.) ir Bernis Alvarezas (Bernis Alvaresas, 12 taškų).

ACB čempionato lyderė (8 pergalės,1 pralaimėjimas) tebėra "Barcelona", šeštadienį namuose 82:54 (19:19, 17:6, 23:20, 23:9) sutriuškinusi Madrido "Real".

Šarūnas Jasikevičius aikštelės šeimininkams per 24 žaidimo minutes pelnė 7 taškus, o Artūras Karnišovas - 3 (žaidė 19 minučių).

Barselonos ekipoje sėkmingiausiai žaidė Paulas Gasolas (Polas Gasolas, 20 tšk.), Juanas Carlosas Navarro (Chuanas Karlosas Navaras, 19 tšk.) ir prancūzas Alainas Digbeu (Alanas Digbiu, 13 taškų).

Madrido ekipoje, kuri po šios nesėkmės turnyre yra penkta (6 pergalės,3 pralaimėjimai), rezultatyviausiai rungtyniavo amerikietis Ericas Meekas (Erikas Mykas, 20 tšk.), serbas Aleksandras Džordževičius (9 tšk.) ir belgas Ericas Struelensas (Erikas Strulensas, 7 tšk.). Čekas George'as Zidekas (Džordžas Zidekas) į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 4 taškus.