Pirmame kėlinyje žiūrovai išvydo tik vieną įvartį. Jo autorius – „Tottenham“ puolėjas Emmanuelis Adebayoras

Antrame kėlinyje svečių iš Londono persvarą padvigubino „Swansea“ futbolininko įvartis į savus vartus. O tašką šiame mače padėjo antrą kartą pasižymėjęs E. Adebayoras.

Tiesa, šeimininkams 78-ą minutę paguodos įvartį pelnė Wilfriedas Bony.

Centrinėje dienos ir turo dvikovoje Londono „Stamford Bridge“ stadione ginklus surėmė vietos „Chelsea“ klubas ir buksuojantys čempionai „Manchester United“ futbolininkai.

Tačiau jokios intrigos dvikovoje nebuvo, o Jose Mourinho auklėtiniai lengvai 3:1 (2:0) įveikė be lyderių Wayne'o Rooney ir Robino van Persie likusius „raudonuosius velnius“.

Visus tris įvarčius „mėlyniesiems“ pelnė puolėjas iš Kamerūno Sauelis Eto'o, o paguodos įvartį „Man United“ komandai įmušė po keitimo pasirodęs Javieras Hernandezas.

„Swansea“ 1 - 3 „Tottenham“
35' [0 - 1] Emmanuel Adebayor
53' [0 - 2] Chico
71' [0 - 3] Emmanuel Adebayor
78' [1 - 3] Wilfried Bony

„Chelsea“ 3 - 1 „Manchester United“
17' [1 - 0] Samuel Eto'o
45' [2 - 0] Samuel Eto'o
49' [3 - 0] Samuel Eto'o
78' [3 - 1] Javier Hernandez
90' Nemanja Vidič („Manchester United“) gavo raudoną kortelę

1 Arsenal 22 16 3 3 43 - 19 24 51
2 Man City 22 16 2 4 63 - 25 38 50
3 Chelsea 22 15 4 3 43 - 20 23 49
4 Liverpool 22 13 4 5 53 - 28 25 43
5 Tottenham 22 13 4 5 29 - 26 3 43
6 Everton 21 11 8 2 34 - 19 15 41
7 Man United 22 11 4 7 36 - 27 9 37
8 Newcastle 22 11 3 8 32 - 28 4 36