Namuose žaidę „Olympique“ futbolininkai įveikė varžovus rezultatu 3:1 ir susigrąžino pirmą Prancūzijos čempionato turnyrinės lentelės vietą. 38 taškus surinkusi Marselio komanda vienu tašku lenkia į antrą poziciją smuktelėjusią „Paris Saint Germain“ komandą.

Pirmame sekmadienio mače „Evian Thonon Gaillard“ futbolininkai namuose apmaudžiai rezultatu 2:3 pralaimėjo Liono „Olympique“ ekipai. Likus žaisti 10 minučių šeimininkai dar pirmavo, tačiau tuomet Alexandre'as Lacazette rezultatą išlygino. Jau per teisėjo pridėtą laiką tas pats A. Lacazette realizavo 11 m baudinį ir išplėšė pergalę Liono komandai.

„Marseille“ 3-1 „Metz“

43' [1-0] Andre-Pierre Gignac
46' [1-1] Florent Malouda
59' [2-1] Andre Ayew
90' [3-1] Dimitri Payet

„Evian Thonon Gaillard“ 2-3 „Lyon“

28' [1-0] Cedric Barbosa
63' [1-1] Yassine Benzia
64' [2-1] Cedric Barbosa
81' [2-2] Alexandre Lacazette
90' [2-3] Alexandre Lacazette (iš 11 m baudinio)

„Lens“ 1-1 „Lille“

47' [0-1] Idrissa Gana Gueye
90' [1-1] Adamo Coulibaly

„Reims“ 2-3 „Guingamp“

6' [1-0] Gaetan Charbonnier
33' [1-1] Lars Jacobsen
48' [1-2] Christophe Mandanne
68' [2-2] Prince Oniangue
79' [2-3] Claudio Beauvue