Šeimininkai pirmavo po 24 min. kamerūniečio Clintono N'Jie pelnyto įvarčio, tačiau 29 min. jų gynėjas Lindsay Rose'as sužaidė ranka savo baudos aikštelėje ir ne tik uždirbo varžovams 11 metrų baudinį, net ir buvo išvarytas iš aikštės. „Saint-Etienne“ pasinaudojo tokia dovana ir dar iki pertraukos persvėrė rezultatą savo naudai – 1:2.

Vis dėlto antro kėlinio pradžioje po standartinės situacijos Christophe'as Jallet atstatė status quo – 1:1.

Po šių lygiųjų „Lyon“ ir PSG turi po 65 taškus bei dalinasi pirmą-antrą vietas turnyro lentelėje. Tiesa, paryžiečiai yra žaidę vienu maču mažiau.

Rungtynės:

Prancūzijos „Ligue 1“

Liono „Olympique“ 2 – 2 „Saint Etienne“
24' [1 – 0] Clinton N'Jie
31' [1 – 1] Max Gradel
45' [1 – 2] Romain Hamouma
48' [2 – 2] Christophe Jallet

29' Lindsay Rose („Lyon“) parodyta raudona kortelė

„Lille“ 2 – 0 „Bordeaux“
13' [1 – 0] Nolan Roux
90' [2 – 0] Adama Traore

„Montpellier“ 1 – 0 „Caen“
4' [1 – 0] Hilton

„Granada“ 1 – 1 „Sevilla“
16' [1 – 0] Diego Mainz
69' [1 – 1] Diego Mainz (į savo vartus)

Madrido „Rayo Vallecano“ 2 – 0 „Almeria“
23' [1 – 0] Antonio Amaya
90' [2 – 0] Nicolas Fedor

CF „Villarreal“ 0 – 0 „Cordoba“

„Eibar“ 0 – 1 Vigo „Celta“
40' [0 – 1] Nolito