Rytų konferencijos Atlanto pogrupio lyderiai (9 tšk.) "Penguins" ledo ritulininkai šeštadienį namuose septintose reguliaraus sezono rungtynėse 5:2 (1:0, 3:1, 1:1) nugalėjo lygos debiutantę Kolumbo "Blue Jackets" ekipą.

Vienintelis šiose rungtynėse D. Kasparaičio smūgis į varžovų vartus antrojo kėlinio pabaigoje buvo taiklus ir rezultatas tapo 4:1 aikštelės šeimininkų naudai. Trečiajame kėlinyje lietuvis gavo 2 baudos minutes.

Likusius keturis įvarčius nugalėtojams pelnė čekai: du - Robertas Langas, po vieną Jaromiras Jagras (7 įvarčiai sezone) ir Romanas Simičekas.

Svečių gretose pasižymėjo Geoffas Sandersonas (Džefas Sandersonas) bei čekas Davidas Vyborny.

Pergalę tokiu pačiu rezultatu - 5:2 (1:1, 2:1, 2:0) - šeštadienį rungtynėse namuose su Karolinos "Hurricanes" iškovojo bei į antrąją Rytų konferencijos Šiaurės Rytų pogrupio vietą (9 tšk.) pakilo Dainiaus Zubraus Monrealio "Canadiens" ekipa.

Lietuvis šeštadienio mače du kartus smūgiavo į varžovų vartus.

Nugalėtojams tris įvarčius pelnė (šeštas kartas per karjerą NHL) Brianas Savage'as (Brajanas Savažas). Po vienį įvartį įmušė čekas Martinas Ručinskis ir Trevoras Lindenas.

Įvarčių autoriai "Hurricanes" ekipoje - Martinas Gelinas ir Shane'as Willis.