Pirmasis Dariaus Kasparaičio įvartis NHL pirmenybėse

Pirmąjį sezono įvartį Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate šeštadienį pelnė Pitsbergo "Penguins" komandos gynėjas Darius Kasparaitis.
Rytų konferencijos Atlanto pogrupio lyderiai (9 tšk.) "Penguins" ledo ritulininkai šeštadienį namuose septintose reguliaraus sezono rungtynėse 5:2 (1:0, 3:1, 1:1) nugalėjo lygos debiutantę Kolumbo "Blue Jackets" ekipą.

Vienintelis šiose rungtynėse D. Kasparaičio smūgis į varžovų vartus antrojo kėlinio pabaigoje buvo taiklus ir rezultatas tapo 4:1 aikštelės šeimininkų naudai. Trečiajame kėlinyje lietuvis gavo 2 baudos minutes.

Likusius keturis įvarčius nugalėtojams pelnė čekai: du - Robertas Langas, po vieną Jaromiras Jagras (7 įvarčiai sezone) ir Romanas Simičekas.

Svečių gretose pasižymėjo Geoffas Sandersonas (Džefas Sandersonas) bei čekas Davidas Vyborny.

Pergalę tokiu pačiu rezultatu - 5:2 (1:1, 2:1, 2:0) - šeštadienį rungtynėse namuose su Karolinos "Hurricanes" iškovojo bei į antrąją Rytų konferencijos Šiaurės Rytų pogrupio vietą (9 tšk.) pakilo Dainiaus Zubraus Monrealio "Canadiens" ekipa.

Lietuvis šeštadienio mače du kartus smūgiavo į varžovų vartus.

Nugalėtojams tris įvarčius pelnė (šeštas kartas per karjerą NHL) Brianas Savage'as (Brajanas Savažas). Po vienį įvartį įmušė čekas Martinas Ručinskis ir Trevoras Lindenas.

Įvarčių autoriai "Hurricanes" ekipoje - Martinas Gelinas ir Shane'as Willis.

Kitų šeštadienio NHL rungtynių rezultatai:

Kalgario "Flamers" - Toronto "Maple Leafs"      1:2
Otavos "Senators" - Atlantos "Thrashers"        6:6
Filadelfijos "Flyers" - Anahaimo "Mighty Ducks" 3:4
Vašingtono "Capitals" - Niujorko "Islanders"    4:4
Detroito "Red Wings" - Bafalo "Sabres"          5:4 (po pratęsimo)
Nju Džersio "Devils" - Tampa Bay "Lightning"    7:2
Dalaso "Stars" - Los Andželo "Kings"            4:3
Nešvilio "Predators" - San Chosė "Sharks"       3:5
Sent Lujiso "Blues" - Čikagos "Blackhawks"      1:0
Vankuverio "Canucks" - Fynikso "Coyotes"        2:3 (po pratęsimo)
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Futbolas

Pirmoje Lietuvos futbolo lygoje – 16-mečio akistata su mirtimi gyvybei pavojus nebegresia (16)

Šeštadienį Trakuose vykusiose Lietuvos pirmos lygos 27-o turo rungtynėse „Trakų B“ komanda susitiko su Kėdainių „Nevėžiu“. Tačiau vienas incidentas nustūmė futbolą į šalutinį planą. Pirmo kėlinio 17-ą min. „Trakų B“ ekipos puolėjas netikėtai pasiprašė keitimo, o po kelių dešimčių sekundžių sukniubo aikštės viduryje.

Krizė užsitęsė: Miuncheno „Bayern“ nelaimėjo ir „Bundeslygoje“

UEFA Čempionų lygoje šią savaitę suklupęs Vokietijos čempionas Miuncheno „Bayern“ nesugebėjo laimėti ir namuose. Šeštadienį vykusiose „Bundeslygos“ šešto turo rungtynėse bavarai tik 1:1 (1:0) namuose sužaidė su „Koln“.

Vilniaus „Žalgiris“ namuose pralaimėjo „Atlantui“

Lietuvos futbolo A lygos vienvaldis lyderis Vilniaus „Žalgiris“ šeštadienį savo aikštėje žaidė 27-o turo rungtynes su Klaipėdos „Atlantu“, kuris kovoja dėl bronzos medalių. Žalgiriečiai pralaimėjo mačą 0:1 (0:0) patyrė ketvirtą nesėkmę šį sezoną, bet su 63 taškais lieka pirmoje vietoje.

Lietuvos A lygoje „Sūduva“ įveikė autsaiderį „Kauno Žalgirį“ (2)

Lietuvos futbolo A lygos čempionate šeštadienį žaidžiamos dvejos 27-o turo rungtynės. Marijampolės „Sūduva“ savo aikštėje priėmė autsaiderį „Kauno Žalgirį“, įveikė varžovus rezultatu 2:0 (0:0), iškovojo 14 pergalę ir su 48 taškais pavijo konkurentą kovoje dėl trečios vietos Klaipėdos „Atlantą“.

Anglijos čempionate „Liverpool“ šventė sunkią pergalę Svonsyje (1)

Anglijos „Premier“ lygos futbolo čempionate šeštadienį žaidžiamos penkerios septinto turo rungtynės. Anksčiausiose jų „Liverpool“ klubas svečiuose susitiko su „Swansea“ komanda ir nugalėjo šeimininkus rezultatu 2:1 (0:1).