Parodė klasę: „Manchester United“ nedovanojo klaidų Los Andželo „Galaxy“ ekipai

(1)
Draugiškų rungtynių ciklą už Atlanto pradėjo Jose Mourinho vadovaujama „Manchester United“ ekipa ir pirmas kontrolinių testų blynas neprisvilo: Los Andžele svečiai iš Europos mače su „Galaxy“ ekipa daug problemų neturėjo ir įveikė oponentus 5:2 (3:0).
Draugiškas mačas: „Manchester United“ - „Galaxy“
© AFP / Scanpix

Keturi įvarčiai pelnyti po „Galaxy“ klaidų savo aikštės pusėje: „Raudonieji velniai“ nesuteikdavo laisvės šeimininkams pradedant savo atakas, spaudė varžovus, o šie klydo ir dovanojo progas svečiams iš Europos.

Jau antrą rungtynių minutę tiksliu smūgiu varžovų vartininką nuginklavo Marcusas Rashfordas.

Jo tikslus tikslus smūgis 20 min. padvigubino „Manchester United“ persvarą.

Svečių dominavimą 26 min. pratęsė Marouane Fellaini: jo stiprus smūgis iš keliolikos metrų nepaliko jokių vilčių „Galaxy“ vartų sargui.

Po pertraukos J. Mourinho pakeitė visą startinį vienuoliktuką, antrojo kėlinio sudėtyje pasirodė klubo naujokai iš „Everton“ atvykęs puolėjas Romeru Lukaku bei iš „Benfica“ klubo – centro gynėjas Victoras Lindeliofas.

67 min. varžovų triuškinimą pratęsė armėnas Henrikas Mkhitaryanas.

72 min. Paulo Pogba tolimą perdavimą pasiekė Timothy Fosu-Mensah, šis iš krašto kamuolį atmetė į baudos aikštelę įkirtusiam Anthony Martialui, jo smūgis virto dar vienu įvarčiu – 5:0.

Šeimininkams mačo pabaigoje pavyko pasižymėti: paguodos įvarčius 80 min. ir 88 min. pelnė Giovani dos Santos.

Draugiškų rungtynių ciklą Jungtinėse Amerikos Valstijose „Manchester United“ pratęs liepos 17 d. maču su Jutos „Real Salt Lake“ ekipa, liepos 20 d. Hjustone laukia akistata su „Manchester City“, liepos 23 dieną San Franciske – mūšis su Madrio „Real“, turą JAV liepos 26 d. užbaigs akistata Vašingtone prieš „Barceloną“.

Rezultatas

Los Andželo „Galaxy“ – „Manchester United“

2 min. [0:1] Marcusas Rashfordas

20 min. [0:2] Marcusas Rashfordas

26 min. [0:3] Marouane Fellaini

67 min. [0:4] Henrikas Mkhitaryanas

72 min. [0:5] Anthony Martialas

80 min. [1:5] Giovani dos Santos

88 min. [2:5] Giovani dos Santos

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Futbolas

18-ame A lygos ture vargo ir vidutiniokai, ir lyderiai

Šią savaitę vykusiame A lygos 18 ture buvo sužaisti trys susitikimai. Tuo metu Europos lygoje sėkmingai kovojančių „Trakų“ ir Marijampolės „Sūduvos“ dvikova buvo nukelta vėlesniam laikotarpiui.

Žalgiriečių duetas pakels sparnus už Atlanto (1)

Du ryškų pėdsaką FK „Žalgiryje B“ palikę futbolininkai netrukus išvyks mokytis į Jungtines Amerikos Valstijas (JAV) bei atstovaus savo universitetų komandoms šalies aukštųjų mokyklų turnyruose.

Ukrainos ultros be gailesčio sumušė V. Putiną stadione palaikiusius graikų futbolo sirgalius (304)

Viešnagė Kijeve liūdnai baigėsi keliems Salonikų PAOK sirgaliams, atvykusiems palaikyti savo komandos UEFA Europos lygos trečiojo atrankos etapo rungtynėse su Donecko „Olimpik“. Graikai stadione surengė itin aštrią provokaciją ir vėliau buvo Ukrainos ultrų stipriai sumušti.

A lygos mėnesio mače – kovingos lygiosios (12)

Lietuvos futbolo A lygos 18-asis turas baigėsi penktadienį mėnesio rungtynėmis Kaune tarp vietos „Stumbro“ ir „Jonavos“ komandų. Kovingame susitikime abi ekipos sukūrė nemažai progų pasižymėti, tačiau galiausiai buvo priverstos tenkintis lygiosiomis.

„Sion“ treneris: pralaimėjome visas dvikovas visose aikštės vietose (9)

Šveicarijos „Sion“ komandos vyriausiasis treneris italas Paolo Tramezzani po pralaimėjimo Marijampolės „Sūduvai“ per Europos lygos atrankos III etapo rungtynes rezultatu 0:3 pripažino, kad Lietuvos ekipa nusipelnė pergalės.