Svečiai rungtynėse į priekį išsiveržė 29-ą minutę, kuomet kamuolį į tinklą pasiuntė Sulley Ali Muntari. AC „Milan“ komanda rezultatą padvigubino po dviejų minučių, kai pasižymėjo Urby's Emanuelsonas - 2:0.

Antro kėlinio pradžioje, 55-ą min., svečiai dar labiau padidino savo pranašumą: po Ignazio Abates perdavimo įvartį pelnė Robinho - 3:0. „Cesena“ ekipos žaidėjai rezultatą kiek vėliau sugebėjo sušvelninti, nes 65-ą minutę Danielis Pudilas nuginklavo vartininką Christianą Abbiatį. Tačiau tai buvo paskutinis šių varžybų įvartis.

Ypač nesėkmingai šis turas susiklostė Mariaus Stankevičiaus atstovaujamai „Lazio“ ekipai, kuri išvykoje net 1:5 (0:3) neprilygo „Palermo“ vyrams. Lietuvis šiam mačui nebuvo registruotas, o svečiai paguodos įvartį pasiekė tik 85 min. ir būdami mažumoje.

Nelengvą pergalę namuose iškovojo AS „Roma“ ekipa, kuri minimaliu rezultatu 1:0 (1:0) įveikė „Parma“ atstovus. Vienintelį mačo įvartį 26-ą minutę pelnė puolėjas Fabio Borini.

Visi rezultatai:

„Cesena“ 1 - 3 AC „Milan“
29' [0 - 1] Sulley Ali Muntari
31' [0 - 2] Urby Emanuelson
55' [0 - 3] Robinho
65' [1 - 3] Daniel Pudi

AS „Roma“ 1 - 0 „Parma“
26' [1 - 0] Fabio Borini

„Lecce“ 4 - 1 „Siena“
25' [0 - 1] Cristiano Del Grosso
32' [1 - 1] Luis Fernando Muriel
68' [2 - 1] David Di Michele (11 m)
82' [3 - 1] Juan Cuadrado
90' [4 - 1] Davide Brivio
90' Manuele Blasi („Lecce“) parodyta raudona kortelė

„Novara“ 0 - 0 „Atalanta“
90' Simone Pesce („Novara“) parodyta raudona kortelė

„Genoa“ 0 - 1 „Chievo“
30' [0 - 1] Cyril Thereau

„Palermo“ 5 - 1 „Lazio“
10' [1 - 0] Edgar Barreto
20' [2 - 0] Massimo Donati
42' [3 - 0] Matias Silvestre
47' [4 - 0] Igor Budan
51' [5 - 0] Fabrizio Miccoli
85' [5 - 1] Libor Kožak

75' Goncalves Andre Dias („Lazio“) parodyta raudona kortelė

„Udinese“ 0 - 0 „Cagliari“