25-ą min. pirmą įvartį gražiu smūgiu į viršutinį vartų kampą iš maždaug 18 metrų nuotolio įmušė anglų „Liverpool“ klubo saugas Philippe Coutinho. Argentiniečių vartininkas Sergio Romero buvo bejėgis išgelbėti savo komandą. Rezultatyvų perdavimą atliko Neymaras.

Pačioje pirmo kėlinio pabaigoje 45+1 min. Neymaras, atstovaujantis katalonų „Barcelona“ klubui, po Gabrielio Jesuso puikaus perdavimo iššoko vienas prieš vieną ir pelnė antrą įvartį 2:0.

Po pertraukos 59-ą min. Paulinho pasiekė trečią įvartį, kai „uždarė“ Renato Augusto skersavimą iš dešinio krašto.

Brazilija 3 - 0 Argentina

24' Philippe Coutinho [1 - 0]
45+1' Neymar [2 - 0]
59' Paulinho [3 - 0]

Brazilijos rinktinė su 24 taškais toliau pirmauja grupės turnyro lentelėje, o Argentina nusmuko net į šeštą vietą (16 tšk.). Lapkričio 16-ą dieną brazilai išvykoje susitiks su Peru, o Argentina namuose priims Kolumbiją.

Kitose šios atrankos grupės 11-o turo rungtynėse pergales šventė Urugvajus, Peru ir Venesuela, o Kolumbija ir Čilė išsiskyrė be įvarčių.

Kiti turo rezultatai:

Urugvajus 2 - 1 Ekvadoras

12' Sebastian Coates [1 - 0]
44' Felipe Caicedo [1 - 1]
45' Diego Rolan [2 - 1]

Paragvajus 1 - 4 Peru

9' Cristian Riveros [1 - 0]
48' Christian Ramos [1 - 1]
71' Edison Flores [1 - 2]
78' Christian Cueva [1 - 3]
84' Edgar Benitez [1 - 4] (Paragvajus, į savo vartus)

Venesuela 5 - 0 Bolivija

3' Jacobo Kouffati [1 - 0]
11' Joseph Martinez [2 - 0]
67' Joseph Martinez [3 - 0]
70' Joseph Martinez [4 - 0]
75' Romulo Otero [5 - 0]

10.Bolivija111199:314

Tiesiogiai į pasaulio čempionato finalo etapą Rusijoje patenka keturios geriausios komandos, o penktoje vietoje likusi rinktinė dėl paskutinio kelialapio žais dvejas atkrintamas rungtynes su Azijos atrankos zonos atstovais.

Jei atrankos turnyras baigtųsi šiandien, Argentina nepatektų į pasaulio čempionato finalo etapą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)