Du įvarčius svečiams - 75 ir 87 minutėmis - pelnė tik 71-ąją rungtynių minutę aikštėje pasirodęs Hamidreza Estili, kuris pakeitė Vokietijos aukščiausiosios futbolo lygos "Hamburger SV" ekipos saugą Mehdį Mahdavikiją.

Pirmojo įvarčio (18 min.) autorius - Anglijos "Charlton Athletic" vienuolikės žaidėjas Karimas Bagheri.

Ketvirtąjį įvartį rungtynėse, kurias stebėjo 55 tūkst. žiūrovų, pelnė Berlyno "Hertha" (Vokietija) ekipos puolėjas Ali Daei (90 min.).

Kitose A grupės rungtynėse ketvirtadienį Irako komanda Sidone, stebint 2000 žiūrovų, 2:0 (1:0) nugalėjo Tailando futbolininkus. Nugalėtojams įvarčius pelnė Qahtanas Chatiras (Kvahtanas Čiatiras, 27 min.) ir Haidaras Mahmoudas (Haidaras Mahmudas, 58 minutę).

Azijos futbolo čempionate dalyvauja 12 komandų, suskirstytų į tris grupes.

Azijos futbolo čempionatą iki šiol yra tris kartus laimėjusi Irano rinktinė.